Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pracowity wieczór świętego Mikołaja na Osiedlu Młodych


Święty Mikołaj już rozpoczął swoje niosące radość wizyty. Wczoraj wieczorem odwiedził dzieci na Osiedlu Młodych, a dorosłym zapowiedział, że przyjdzie jeszcze raz w Wigilię 24 grudnia.

Rozdający drobne upominki święty Mikołaj był oczywiście największą atrakcją osiedlowych mikołajek i był moment, że naprawdę trudno było się do niego zbliżyć, tak był oblegany. Organizatorzy zatroszczyli się, aby tych co przyszli poczęstować pysznym ciastem i słodyczami. Chętni mogli zrobić sobie zdjęcie ze strażakami czy Grupą Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej. Nie zabrakło też konkursów, a odważni ochotnicy zaśpiewali Mikołajowi kolędę, co zachęciło też nawet dorosłych do wspólnego ich zaśpiewania.  Osiedlowe mikołajki zorganizował Zarząd Osiedla nr 5 Młodych.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
bolek
bolek
1 rok temu

Trochę dobrych chęci i jaka piękna impreza . W następnych wyborach SZYMON burmistrzem.

Klara
Klara
1 rok temu
Reply to  bolek

A Ty bolek jego zastępcą

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x