Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kobieta bez skrupułów. Okradła 93-latka


fot. ilustracyjne

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Pozbawiona wszelkich skrupułów kobieta podszywając się pod pracownicę ośrodka pomocy społecznej okradła 93-letniego mieszkańca Przasnysza. Poszkodowany zgłosił kradzież policji 3 grudnia. Oszustka pojawiła się u niego w domu około godziny 15:00. Korzystając z nieuwagi gospodarza przywłaszczyła sobie portfel, w którym znajdowało się około 5 tys. złotych.

Na kanwie tego zdarzenia warto jeszcze raz zaapelować do wszystkich o czujność i rozwagę. Oszuści chętnie żerują na ludzkiej ufności i nadal chętnie podszywają się pod różne zawody społecznego zaufania, jak inkasenci, urzędnicy, pracownicy pomocy społecznej czy policjanci.

źródło: KPP Przasnysz

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x