Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Charytatywne Mikołajki w ogólniaku


dav

Sprzedam Piec


Samorząd Uczniowski przy I LO w Mławie i Stowarzyszenie Otwarte Drzwi zaprasza na charytatywne Mikołajki.  Cel imprezy to zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 9-letniego mieszkańca Mławy Oskarka Zawolskiego. Mikołajki odbędą się 07 grudnia 2019 r. w godz. 13:00-18:00 w hali sportowej I LO.

W programie:

  • Pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez strażaków z PSP w Mławie
  • Spotkanie z Mikołajem
  • Pisanie listu do św. Mikołaja.
  • Przygotowanie kartek, ozdób, torebek, stroików, wianków i choinek świątecznych.
  • Wypiekanie pierników.
  • Malowanie twarzy, robienie warkoczyków
  • i wiele jeszcze innych atrakcji. 

Mikołajki poprowadzi DJ RAFI. Uczniowie szkół podstawowych i I LO oraz wychowankowie mławskich przedszkoli zagrają i zaśpiewają świąteczne melodie. 

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x