Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Upominki czekają na uczestników konkursu plastycznego


ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Już w najbliższy piątek – 6 grudnia – podczas Miejskich Mikołajek w sali mławskiego kina Kosmos nagrodzeni zostaną laureaci tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Świąteczna kartka od Burmistrza” oraz autorzy wyróżnionych prac. Te – i nie tylko! – prace będzie można podziwiać na wystawie w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, zachęcamy do wspólnej zabawy: każdy, kto od poniedziałku 9 grudnia przyjdzie do Galerii Foyer i znajdzie na wystawie swoje dzieło, może się zgłosić do recepcji Miejskiego Domu Kultury po odbiór upominku przekazanego przez Burmistrza Miasta Mława. Zapraszamy!

Przypominamy nazwiska laureatów i osób wyróżnionych w konkursie:

Nagrody główne:

  • Juliusz Szydłowski – MPS nr 3
  • Mikołaj Duchna – MPS nr 4
  • Dominika Rykowska – ZPO nr 2
  • Gabriela Sosińska – SP nr 7
  • Lena Wolańska – SP nr 2
  • Blanka Szeluga – Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus
  • Lena Milewska – SP nr 6
  • Weronika Janiszewska – SP nr 7

Wyróżnienia:

Alicja Siemianowska – ZPO nr 2, Agata Lisiewska – ZPO nr 2, Julia Fydrych – SP nr 7, Oliwia Płuciennik – SP nr 1, Liliana Jankiewicz – MPS nr 1, Kaja Kołakowska – SP nr 3, Paulina Kaja Siemianowska – SP nr 2, Monika Walkowiak – MPS nr 3, Marcel Szczepański – SP nr 7, Wiktor Jakubowski – SP nr 1, Maja Spyra – SP nr 6, Dominik Falencki – SP nr 1, Ksawery Sołtysiak – SP nr 1, Amelia Ludwiczak – SP nr 3, Zuzanna Gniada – SP nr 2, Kalina Szeluga – SP nr 3, Alicja Maciak – SP nr 4, Gabriela Sawicka – SP nr 7, Zofia Galas – SP nr 4, Amelia Dęby – SP nr 3.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x