Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Okradli obywatela Ukrainy, wzięli kredyt podszywając się pod mieszkankę Mławy


Przed złodziejami musimy się chronić przede wszystkim sami, nie stwarzając im okazji do łatwego działania. A ci w ostatnim czasie nie próżnują. Obywatelowi Ukrainy zginęło z kurtki 2,5 tys. zł, a oszust wyłudził dwa kredyty podszywając się pod nazwisko jednej z mieszkanek Mławy.


Mławska policja otrzymała powiadomienie od obywatela Ukrainy, który zgłosił kradzież pieniędzy w kwocie 2500 zł. Pieniądze trzymał w portfelu, pozostawionym w kurtce w lokalu, który wynajmuje.

Z kolei nieznany sprawca wykorzystał dane osobowe mieszkanki Mławy i zaciągnął dwie pożyczki po 300 złotych, a następnie ich nie spłacił. Doprowadziło to do zablokowania kont  bankowych pokrzywdzonej przez organ egzekucyjny. Do zdarzenia doszło  pomiędzy 13 a 15 listopada br.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Jak nie starcza to do 2 roboty a nie zlodziejstwo na Max. Pożyczki jak można tak robić do roboty.

Kuba
Gość
Kuba

Bardzo brzydko wyrażać się w taki sposób o ludziach z UK.Nie zapominajmy że nas tak samo postrzegają jako dzicz na zachodzie.

Kal
Gość
Kal

Pajace z ukrainy

Mławiak
Gość
Mławiak

Okradli go w lokalu, który wynajmuje? Czyli wniosek z tego taki, że ta pijacka dzicz okrada się między sobą.

Gość
Gość
Gość

U siebie dziczy szukaj

Rozsądny
Gość
Rozsądny

Kto normalny trzyma takie pieniądze w portfelu. Nawet jak jade na jakies zakupy wieksze, to zazwyczaj taki bilon mam gdzies w kieszeni, etc