Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obchodzili Złote Gody, ale planują kolejne 50 lat razem!


fot. UMM

Barbara i Eugeniusz Górscy mogą pochwalić się już  50 letnim stażem Małżeńskim. Z tej okazji nadane im przez  Prezydenta RP medale wręczył Państwu Górskim Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski. Do życzeń dla dostojnych jubilatów dołączyli się Zastępca Burmistrza Miasta Mława Janina Budzichowska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Lipińska oraz obecni na spotkaniu najbliżsi Państwa Górskich. Nie zabrakło także wielu wzruszających wspomnień z 50 lat wspólnego życia. Co dalej po pół wieku małżeństwa? – Planujemy kolejne 50 lat razem! – mówią jubilaci.

Przypominamy, że osoby zamieszkałe na terenie miasta, które przeżyły przynajmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim i są zainteresowane otrzymaniem medalu za długoletnie pożycie małżeńskie, mogą się zgłaszać do tutejszego Urzędu Stanu Cywilnego. Prosimy, aby zabrać ze sobą dowody osobiste i odpis skrócony aktu małżeństwa, jeżeli małżeństwo zostało zawarte poza Mławą, w celu sporządzenia wniosku do Prezydenta RP o przyznanie medalu. Jubilatów mogą również zgłaszać osoby z rodziny.

źródło i fot. :UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mezatka
Mezatka
1 rok temu

GRATULACJE dla Tych Państwa. 50 lat z ta sama osoba to wyczyn. Związek to KOMPROMISY…., szacunek, wierność, troska o druga osobę, umiejętność słuchania i wspieranie. To sie nazywa wlasnie milosc a nie motylki w brzuchu. Motylki odlatuja. Gratulacje!

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Mezatka

Oczywiście – gratulacje, ale
czy to wina męża, że żona wcześnie zmarła lub odwrotnie?

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Mezatka

Ma Pani rację, zwiazek to kompromisy, znam w Mławie, małżeństwo, ktore jest szczesliwe z sobą, juz 54 lata, czekają na ten medal, ale zgłoszą sie wtedy jak będzie zmiana PREZDYDENTA R.P. tak jak mówią czekają, na PREZYDENTA R.P ktory bedzie PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW. Serdecznie, Pozdrawiam tych Państwa, mam nadzieję,ze doczekają tej zmiany.

True
True
1 rok temu

Ciekawe, którzy z urzędników, gdzieś w Polsce mają po 3 kochanki, a do tego nieślubne dziecko?

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  True

No też pytanie… – tacy, których na to stać i wiecznie młodzi.

mławianka
mławianka
1 rok temu

A dlaczego ci państwo nie otrzymali medalu wcześniej na ogólnej tego typu uroczystości???

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  mławianka

Słuszna uwaga, była uroczystość? – była, a jeśli ktoś się spóźnia z odebraniem swojego medalu, to moim zdaniem winno to przejść bez echa.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x