Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z ostatniej chwili: Wypadek w Uniszkach Cegielni [zobacz foto]


Dziś (4 grudnia br.) około godz. 19:30 w Uniszkach Cegielni doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i busa. Od jadącego trasą DK 7 samochodu ciężarowego odpadło koło i uderzyło w kabinę kierowcy dostawczego fiata. Kierowca busa został poszkodowany, pomocy medycznej udziela mu zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu są dwie karetki, policja, 2 zastępy PSP z Mławy i OSP Wieczfnia Kościelna.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x