Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To naprawdę bardzo pilne!!!


Już w najbliższy weekend zaczyna się finał Szlachetnej Paczki – corocznej, przedświątecznej akcji pełnej ciepła i życzliwości.  W bazie rodzin z powiatu mławskiego pozostała tylko jedna, której jak dotąd nie znalazł żaden darczyńca.

Gorąco apelujemy do tych, którzy być może jeszcze się wahają, a mogą indywidualnie lub w grupie taką paczkę ufundować. Gorąco zachęcamy do takiego wsparcia. Pomaganie jest naprawdę proste!

Jak wybrać rodzinę, dla której chcemy ufundować paczkę? Trzeba wejść na stronę Szlachetnapaczka.pl i wybrać zakładkę „wybierz rodzinę”. Wybrać województwo mazowieckie i rejon. Mława w tym roku przypisana jest do umieszczonej na samej górze zakładki Ciechanów i okolice. Tam już w spisie rodzin i osób odnajdziemy te z Mławy i okolic, lub inne którym chcielibyśmy pomóc.

 red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x