Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Są już świąteczne ozdoby przy ratuszu i w parku. Sprawdź czy nasi sąsiedzi też się cieszą [zabawne video]


Świąteczną atmosferą Bożego Narodzenia ożyje miejska przestrzeń. Przy ratuszu już wczoraj montowane były jak co roku te same ozdoby – bombka i mikołaj. W miejskim parku pojawiły się też iluminacje, a zapewne wkrótce na słupach energetycznych pojawi się świąteczna iluminacja.


Co prawda najwcześniej o tym, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia przypominają nam handlowcy. W sklepach już od dawna ustawione są stosowne dekoracje i świąteczny asortyment proponowanych produktów. Mikołaje i Śnieżynki przygotowują dla nas degustacje, a w najgorszym przypadku mają dla nas kolorową ulotkę.

Jednak są sytuacje, gdzie świąteczne ozdoby tak nie cieszą. Takim przykładem są mieszkańcy Makowa Mazowieckiego, którzy w „odwecie” za podwyżkę stawek za śmieci nagrali ironiczny teledysk. W Internecie pojawił się zabawny filmik, w którym autor komentuje poczynania burmistrza oraz radnych, którzy wyrazili zgodę na niemal 50% wzrost cen. Podwyżka została przyjęta przez radę miejską w czwartek 28 listopada.

red.

Mamy bombke na Makowie

Proszę Państwa mamy bombke wystrzałowe, każdy myśli i zachodzi sobie w głowę. Skąd na pustym placu jedna bombka stoi ? Ktoś pomylił się lub ktoś se jaja stroi. Skąd na pustym placu jedna bombka stoi ? Ktoś pomylił się lub ktoś se jaja stroi.Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie. A za śmieci nam podnieśli o połowe, ale bombke mamy panie wystrzałowe. A za śmieci nam podnieśli o połowe, ale bombke mamy panie wystrzałowe.Dla mieszkańców już niedługo, przyjdzie władza da pierogi z wielką dumą. Da barszczyku, da z uszkami, by mieszkańcy mordami nie szastali. Da barszczyku, da z uszkami, by mieszkańcy mordami nie szczekali. Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie… Burmistrz dobrze nam zarabia, więc nie dziwi mnie, że żyje niczym hrabia. A Ty ludu szaro-bury , łataj miasta budżetowe dziury. A Ty ludu szaro-bury , łataj miasta budżetowe dziury. Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie. Nasza władza jest wspaniała, dla tych ludzi wszelka cześć i wszelka chwała. Znów podwyżki nas czekają, ale oni z tym problemu to nie mają. Znów podwyżki nas czekają, ale oni z tym problemu to nie mają.Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie.

Opublikowany przez Mistrzowie parkowania, hamstwa i partactwa: Maków Mazowiecki Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mikołajek
Mikołajek
3 lata temu

Ubawiłem się. Ale bombkę mają wystrzałowe… 😛

mławianka
mławianka
3 lata temu

Może by tak uprzątnąć te smutne kwiaty – chyba już najwyższy czas, bo teraz te ozdoby w połączeniu z tymi biednymi kwiatkami wyglądają trochę dziwnie, trochę śmiesznie.
Nic poczucia estetyki. Wszystko zaczyna się od d.py strony.

Xawery
Xawery
3 lata temu
Reply to  mławianka

JAK zwykle ma Pani dużo racji w swym opisie===tylko kto to zrobi????. W naszej Mławie ostatnimi czasy wszystko wygląda jakoś dziwnie===a tylko dlatego że nie mamy dobrego GOSPODARZA===naprawdę czas na zmiany==TYLKO REFERENDUM MOŻE TO ZMIENIĆ !!!!

Jukon
Jukon
3 lata temu
Reply to  Xawery

Xawery zrób sobie to referendum wreszcie, bo pod każdym artykułem piszesz to samo. Kto i i ile ci za to płaci? Marzysz o władzy, to trzeba było startować w wyborach. Chętnie poznamy ” wybitnego polityka”. A jak nie, to przestań truć na okrągło to samo, jak zepsuta płyta…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x