Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Są już świąteczne ozdoby przy ratuszu i w parku. Sprawdź czy nasi sąsiedzi też się cieszą [zabawne video]


Świąteczną atmosferą Bożego Narodzenia ożyje miejska przestrzeń. Przy ratuszu już wczoraj montowane były jak co roku te same ozdoby – bombka i mikołaj. W miejskim parku pojawiły się też iluminacje, a zapewne wkrótce na słupach energetycznych pojawi się świąteczna iluminacja.

Co prawda najwcześniej o tym, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia przypominają nam handlowcy. W sklepach już od dawna ustawione są stosowne dekoracje i świąteczny asortyment proponowanych produktów. Mikołaje i Śnieżynki przygotowują dla nas degustacje, a w najgorszym przypadku mają dla nas kolorową ulotkę.

Jednak są sytuacje, gdzie świąteczne ozdoby tak nie cieszą. Takim przykładem są mieszkańcy Makowa Mazowieckiego, którzy w „odwecie” za podwyżkę stawek za śmieci nagrali ironiczny teledysk. W Internecie pojawił się zabawny filmik, w którym autor komentuje poczynania burmistrza oraz radnych, którzy wyrazili zgodę na niemal 50% wzrost cen. Podwyżka została przyjęta przez radę miejską w czwartek 28 listopada.

red.

Mamy bombke na Makowie

Proszę Państwa mamy bombke wystrzałowe, każdy myśli i zachodzi sobie w głowę. Skąd na pustym placu jedna bombka stoi ? Ktoś pomylił się lub ktoś se jaja stroi. Skąd na pustym placu jedna bombka stoi ? Ktoś pomylił się lub ktoś se jaja stroi.Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie. A za śmieci nam podnieśli o połowe, ale bombke mamy panie wystrzałowe. A za śmieci nam podnieśli o połowe, ale bombke mamy panie wystrzałowe.Dla mieszkańców już niedługo, przyjdzie władza da pierogi z wielką dumą. Da barszczyku, da z uszkami, by mieszkańcy mordami nie szastali. Da barszczyku, da z uszkami, by mieszkańcy mordami nie szczekali. Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie… Burmistrz dobrze nam zarabia, więc nie dziwi mnie, że żyje niczym hrabia. A Ty ludu szaro-bury , łataj miasta budżetowe dziury. A Ty ludu szaro-bury , łataj miasta budżetowe dziury. Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie. Nasza władza jest wspaniała, dla tych ludzi wszelka cześć i wszelka chwała. Znów podwyżki nas czekają, ale oni z tym problemu to nie mają. Znów podwyżki nas czekają, ale oni z tym problemu to nie mają.Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie.

Opublikowany przez Mistrzowie parkowania, hamstwa i partactwa: Maków Mazowiecki Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mikołajek
Mikołajek
11 miesięcy temu

Ubawiłem się. Ale bombkę mają wystrzałowe… 😛

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu

Może by tak uprzątnąć te smutne kwiaty – chyba już najwyższy czas, bo teraz te ozdoby w połączeniu z tymi biednymi kwiatkami wyglądają trochę dziwnie, trochę śmiesznie.
Nic poczucia estetyki. Wszystko zaczyna się od d.py strony.

Xawery
Xawery
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

JAK zwykle ma Pani dużo racji w swym opisie===tylko kto to zrobi????. W naszej Mławie ostatnimi czasy wszystko wygląda jakoś dziwnie===a tylko dlatego że nie mamy dobrego GOSPODARZA===naprawdę czas na zmiany==TYLKO REFERENDUM MOŻE TO ZMIENIĆ !!!!

Jukon
Jukon
11 miesięcy temu
Reply to  Xawery

Xawery zrób sobie to referendum wreszcie, bo pod każdym artykułem piszesz to samo. Kto i i ile ci za to płaci? Marzysz o władzy, to trzeba było startować w wyborach. Chętnie poznamy ” wybitnego polityka”. A jak nie, to przestań truć na okrągło to samo, jak zepsuta płyta…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x