Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oszczędni Technicznie liderem. Szóstka NadrowskiegoRuszyła czwarta edycja dzierzgowskiej ligi Futsalu. Do rywalizacji przystąpiła mniejsza liczba zespołów, niż przed rokiem. Brakuje m.in. mistrzów z poprzedniego sezonu, zawodników z Kuklina.

Za to zmagania rozszerzyły się na sąsiednie powiaty. W ostatni czwartek listopada debiut zaliczyli Oldboye II Mława. Premierowy bój nie należał do łatwych, bowiem na początek musieli się zmierzyć z Oszczędnymi Technicznie (wicemistrz z poprzedniej edycji).

Zacięty pojedynek zakończył się remisem 1:1. Na listę strzelców wpisali się Jacek Szypulski i Sławomir Gołębiewski. Z kolei dla drugiej ekipy poprzedniego sezonu nie był to pierwszy pojedynek. Na inaugurację pokonali Pakę Rybaka V2.  Szypulski dołożył dublet. W sumie ma już na koncie trzy trafienia, a mimo to nie jest  najlepszym snajperem ligi.

Na to miano najsolidniej zapracował Marek Nadrowski. Atakujący Orłów Brzozowo zaczął ligę od dubletu. Natomiast w kolejnym starciu podwoił swój dorobek. Bramkarz Paki Rybaka V2 pokonał czterokrotnie.

Następna kolejka odbędzie się w piątek 7 grudnia.

I kolejka: Oszczędni Technicznie – Paka Rybaka V2 4:3, Małpa WPZ – Orły Brzozowo 4:2, Oldboy II – pauza

II kolejka: Orły Brzozowo – Paka Rybaka V2 6:2, Oszczędni Technicznie – Oldboy II 1:1, Małpa WPZ – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x