Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oszczędni Technicznie liderem. Szóstka NadrowskiegoRuszyła czwarta edycja dzierzgowskiej ligi Futsalu. Do rywalizacji przystąpiła mniejsza liczba zespołów, niż przed rokiem. Brakuje m.in. mistrzów z poprzedniego sezonu, zawodników z Kuklina.

Za to zmagania rozszerzyły się na sąsiednie powiaty. W ostatni czwartek listopada debiut zaliczyli Oldboye II Mława. Premierowy bój nie należał do łatwych, bowiem na początek musieli się zmierzyć z Oszczędnymi Technicznie (wicemistrz z poprzedniej edycji).

Zacięty pojedynek zakończył się remisem 1:1. Na listę strzelców wpisali się Jacek Szypulski i Sławomir Gołębiewski. Z kolei dla drugiej ekipy poprzedniego sezonu nie był to pierwszy pojedynek. Na inaugurację pokonali Pakę Rybaka V2.  Szypulski dołożył dublet. W sumie ma już na koncie trzy trafienia, a mimo to nie jest  najlepszym snajperem ligi.

Na to miano najsolidniej zapracował Marek Nadrowski. Atakujący Orłów Brzozowo zaczął ligę od dubletu. Natomiast w kolejnym starciu podwoił swój dorobek. Bramkarz Paki Rybaka V2 pokonał czterokrotnie.

Następna kolejka odbędzie się w piątek 7 grudnia.

I kolejka: Oszczędni Technicznie – Paka Rybaka V2 4:3, Małpa WPZ – Orły Brzozowo 4:2, Oldboy II – pauza

II kolejka: Orły Brzozowo – Paka Rybaka V2 6:2, Oszczędni Technicznie – Oldboy II 1:1, Małpa WPZ – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x