Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kontrabanda wartą ponad 20 tysięcy zł na terenie Uniszek Zawadzkich i Mławy


Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli papierosy różnych marek, bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Wartość przejętego towaru to ponad 20 tysięcy złotych.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Pracujący w tej sprawie policjanci, prowadzili działania na terenie Uniszek Zawadzkich i Mławy. Ujawnili i zabezpieczyli ponad 18 tysięcy sztuk papierosów. Nielegalny towar przechowywał 48-letni mławianin. Zgodnie z art. 63 Kodeksu karnego skarbowego, mężczyźnie grozi kara grzywny albo kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie. Postępowanie prowadzi Referat do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KPP w Mławie.

Źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
1 rok temu

Niesamowite osiągnięcia, babcie z papieroskami złapać, brawo

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x