Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Andrzejki u przedszkolaków z Hożej


Przedszkolaki z Hożej przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość ” – tą bliską i tą daleką…”Dowiedziały się kim zostaną w przyszłości”. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Niespodzianką dla dzieci było przybycie czarownicy Amandy, która przeczytała dzieciom bajkę „Jaś i Małgosia”. Ten magiczny czas był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz do radości i integracji całego przedszkola. To był z pewnością magiczny dzień.

Źródło i fot.: MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x