Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

27-letni mężczyzna zraniony nożem trafił do szpitala


fot. ilustracyjne

Mławska policja już zatrzymała sprawcę zranienia nożem 27-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na Osiedlu Książąt Mazowieckich. Według wstępnych informacji policji pomiędzy poszkodowanym a sprawcą trwał konflikt na tle osobistym.

Spotkanie na terenie osiedla zakończyło się szarpaniną i zadaniem ciosu ostrym narzędziem. Poszkodowany 27-latek udał się po tym do pracy. Dopiero tam poczuł się źle i około godziny 21 trafił do szpitala. Policja o zdarzeniu została powiadomiona właśnie przez szpital. Podjęte działania operacyjne pozwoliły na ustalenie sprawcy i zatrzymanie go w policyjnym areszcie. Odpowie on za spowodowanie  średniego lub lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Policja nadal prowadzi czynności w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzenia.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

18
KOMENTARZE

avatar
1500
zorientowany
Gość
zorientowany

Podobno pokłócili się o chłopaka… Do czego to dochodzi, ludzie! Amba!

Hmm
Gość
Hmm

Zamieszkaj w Mławie mówili……

Tron
Gość
Tron

Jaka była przyczyna ze chłopak dostał nozemll?? Od tak sobie został raniony????

street autonomy
Gość
street autonomy

Czemu ktos go ranił nożem ? Dziwne te informacje…jakies sekretne…Droga redakcjo piszcie konkrety albo lepiej nic niepiszcie… ktos Komus łamie nosa .dlaczego łamie nosa? Ktos kogos ranił nozem. Dlaczego ranił go tym nozem i kto kogo? Jak babcia miała okazje pare groszy znalesc w portfelu to pokazali jej twarz i afera jakby bin ladena złapali.

pstryk
Gość
pstryk

bo tyle podaje policja chcesz dowiedzieć się więcej to idź tam i spytaj rzecznika

dzidek
Gość
dzidek

Te rady to zostaw, dla SIEBIE, chyba że myslisz iż masz do czynienia, z ludzmi tak mało rozgarnietymi, JAK SAM JESTEŚ

Darek
Gość
Darek

To byli Ukraińcy czy nasze chłopaki?

Alina
Gość
Alina

Gdzie jest Policja? Nic nie robia….

Marcin
Gość
Marcin

A to co według Ciebie Policja ma stać na każdej ulicy, co 5 m? Trochę rozumu i rozwagi bo widać Ci jej brakuje. Na 30 tysięcy mieszkańców musiałoby być 60 tysięcy policjantów aby być wszędzie tam gdzie znajduje się właśnie taki margines społeczny.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

To teraz tylko broń sobie kupić i można czuć sie bezpiecznie..

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jeszcze ze 2 tysiące Ukraińców to będzie lepiej

Darek
Gość
Darek

Straszne co się dzieje w Mławie

True
Gość
True

I weź tu Zamieszkaj w Mławie.

Michał
Gość
Michał

Coraz gorzej się dzieje w tej Mławie. Mieszkam w Gdańsku i tu o was bardzo głośno się mówi.

Jan Paweł 2
Gość
Jan Paweł 2

a co sie mowi w 3city? Miasto cpunow i dilerow? Zgadlem?

z bliska
Gość
z bliska

–może i ZGADŁEŚ ???—Z POSTU WYNIKA ŻE DOBRZE ZNASZ TE GRONO DILERÓW, co ty musisz mieć w głowie że posługujesz się nickiem Jan Paweł 2===chyba te zioła ci zaszkodziły!!!!!

Sasza
Gość
Sasza

Tzn jan pawel mysli ze pali zioła hehe

Ja72
Gość
Ja72

Nie bądź taki ”mundry”. U was w ten sposób zabijają włodarzy miasta. A po drugie nie chrzań, że mieszkasz w Gdańsku……… Jesteś stąd albo z okolicznych Ciechnowów, Przasnyszów albo innych tego typu….