Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zebrali prawie 1,8 tony żywności


Dzięki wytężonej pracy wolontariuszy i hojności ofiarodawców Świąteczna Zbiórka Żywności prowadzona w miniony weekend pod hasłem ”Stoliczku nakryj się” była wyjątkowo udana. Zebrano prawie 1800 kg różnych produktów żywnościowych. Pozwoli to na przygotowanie około 120 paczek dla osób niepełnosprawnych i potrzebujących wsparcia. Paczki trafią do podopiecznych już w przyszłym tygodniu.


Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” pod patronatem Banku Żywności. Uczestniczą w niej wolontariusze z niemal  wszystkich mławskich szkół. W tym roku było ich około 160.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x