Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Możliwe oblodzenie na drogach, choć piaskarki już pracują


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed oblodzeniem, które wystąpi na drogach całego Mazowsza, w tym także w powiecie mławskim.

Prognozuje się zamarzanie lokalnie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu około -3°C.

Jak nam sygnalizują czytelnicy, na głównym ciągiem ulic Mławy (droga wojewódzka) już wczesnym rankiem przejechała piaskarka. Tym niemniej, apelujemy o zachowanie ostrożności podczas jazdy na wszystkich drogach i ulicach.

Sytuacja meteorolgoczna: Od północy województwa do centrum stopniowo przemieszczają się rozpogodzenia, w rejonie których następuje spadek temperatury powietrza poniżej 0°C. Po opadach deszczu oraz mokrego śniegu miejscami spowoduje to zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Wzrost temperatury powyżej 0°C jest prognozowany na godziny poranne i przedpołudniowe.
Dotyczy powiatów: mławski, ostrowski, przasnyski, Ostrołęka, otwocki, płocki, płoński, pułtuski, gostyniński, sierpecki, warszawski zachodni, Płock, łosicki, makowski, nowodworski, ostrołęcki, żuromiński, Warszawa, miński, siedlecki, węgrowski, Siedlce, ciechanowski, legionowski, sochaczewski, sokołowski, wołomiński, wyszkowski

Źródło: IMiGW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x