Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Międzynarodowy Dzień Życzliwości w SP nr 2 nawet w Poczekalni


W Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Życzliwości, w celu zwiększenia świadomości znaczenia empatii i miłych gestów w codziennym życiu.

Sprzedam Piec


Poza działaniami Samorządu Uczniowskiego grupa teatralna Prestiż zaprosiła najstarsze klasy i nauczycieli na przedstawienie Poczekalnia.

Spektakl traktuje problem egoistycznego postrzegania świata i jego konsekwencji. Widzowie mieli okazję przyjrzeć się różnym sylwetkom pokazanym w krzywym zwierciadle, wysłuchać kilku zabawnych dialogów i wyciągnąć wnioski na temat naszych codziennych zachowań.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x