Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzwonił alarm, szczekał pies, straż powiadomili sąsiedzi


fot. ilustracyjne


Dzisiejsza poranna interwencja straży pożarnej okazała się fałszywym alarmem, ale w dobrej wierze. To efekt czujności sąsiedzkiej, która tym razem okazała się mieć prozaiczną przyczynę, w postaci dzwoniącego budzika.

W jednym z bloków na ulicy Wysokiej niepokój sąsiadów wzbudził dźwięk alarmu i szczekanie psa  dochodzące z jednego z mieszkań. Podejrzewając, że mogła uruchomić się czujka czadu wezwali straż pożarną.  Po dojechaniu na miejsce, odnaleziono właścicielkę mieszkania, która po otwarciu drzwi stwierdziła, że alarm podniósł budzik.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x