Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabawy z misiem w klasie Ia


25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś od ponad stu lat jest jedną z ulubionych maskotek dzieci. Kojarzy się z ciepłem, dobrocią, inspiruje do wielu działań. Tego dnia misie inspirowały uczniów klasy I a na wszystkich edukacjach. Dzieci wypowiadały się na temat ich wyglądu, swoich przeżyć związanych z bohaterem dnia. Poprzez różne zabawy misie wprowadziły dzieci w świat liczby 4. Nie zabrakło też przygody z kodowaniem.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x