Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Światowy Dzień Pluszowego Misia w SP nr 2


25 listopada w klasie I b obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Głównym celem popularyzacji tego święta w naszej klasie była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi jest dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Popularnym i znanym wszystkim dzieciom jest miś Kubuś Puchatek, który uwielbia miód. Uczniowie mieli okazję spróbować smakołyku misia z bajki. Dowiedzieli się również jakie właściwości zdrowotne posiada miód oraz jakie są rodzaje miodu. Uczniowie mieli okazję przedstawić swoje ulubione maskotki, następnie wspólnie z pluszakami dzieci uczestniczyły w zabawach jakie przygotowała wychowawczyni klasy. Zajęcia z misiami dostarczyły dzieciom wiele radości i uśmiechów.

Źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x