Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ewakuacja w przasnyskiej „Trójce”. W placówce zgłoszono bombę.


źródło: www.infoprzasnysz.com


Jak donosi portal www.infoprzasnysz.com dziś, tuż przed godziną 9:00, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu ogłosił alarm po tym jak na skrzynkę mailową szkoły wpłynęła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed godziną 9:00 na skrzynkę e-mail Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu nieznany sprawca przesłał informację o podłożonym w placówce ładunku wybuchowym. W związku z powyższym faktem dyrektor szkoły ogłosił ewakuację dla 600 osób, w tym pracowników i uczniów szkoły. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

Policjanci z grupy pirotechnicznej dokonali sprawdzenia wszystkich pomieszczeń w szkole i nie ujawnili ładunków wybuchowych. Po tym fakcie budynek szkoły został dopuszczony do dalszego użytkowania. W ewakuacji brało udział 17 policjantów oraz 11 strażaków z KP PSP w Przasnyszu.

Obecnie Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy fałszywego alarmu bombowego.

źródło: www.infoprzasnysz.com/KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x