Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcesz zostać policjantem? Zobacz najbliższe terminy naboru do Policji


Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2020 roku na terenie województwa mazowieckiego. Policjantów potrzeba w Samodzielnym Pododdział Prewencji Policji w Płocku i Radomiu, w Komendach Miejskich Policji w Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach oraz Komendach Powiatowych w: Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2020 roku:

27 luty

21 kwietnia

13 lipca

16 września

5 listopada

30 grudnia

Służbę w Policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Ponadto osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej tj. odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesione do rezerwy.

Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji powinny złożyć OSOBIŚCIE w Komendzie Miejskiej / Powiatowej Policji lub w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu ul. 11 – ego Listopada 37/59 (parter) we wtorek w godz. 9 00 – 18 00 oraz w środę i czwartek, w godz. 9 00 – 13 00 (tel. 48 345 31 20, 48 345 31 19, 48 345 20 15, 48 345 22 53, 48 345 20 63, 48 345 29 53, 48 345 20 64)

NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

  • podanie o przyjęcie do służby w Policji
  • wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B)
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe – oryginały dokumentów do wglądu na każdorazowe żądanie pracownika doboru
  • kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli wcześniej kandydat pozostawał w stosunku pracy lub służby – oryginały dokumentów do wglądu na każdorazowe żądanie pracownika doboru
  • kserokopie innych dokumentów, jeżeli ich obowiązek wynika z odrębnych przepisów
  • pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L z dnia 4 maja 2016 r.).

Kandydat zobowiązany jest okazać na każdorazowe żądanie pracownika doboru:

– dowód osobisty,

– książeczkę wojskową, jeżeli kandydat jest objęty ewidencją wojskową.

Wypełnioną ankietę bezpieczeństwa kandydat składa w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu w terminie wyznaczonym w toku postępowania kwalifikacyjnego.

Formularz kwestionariusza osobowego i ankiety bezpieczeństwa osobowego można pobrać w każdej komendzie wojewódzkiej (Stołecznej) Policji, komendzie powiatowej/miejskiej Policji lub ze strony internetowej www.policja.pl.

PREFERENCJE DOTYCZĄCE KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI W ZAKRESIE WYKSZTAŁCENIA:

wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku: prawo, ekonomia, administracja, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne,

wykształcenie średnie – ukończenie liceum ogólnokształcącego lub technikum w klasie,
w której nauczane były przedmioty dotyczące funkcjonowania Policji, dla których zostały opracowane w szkole programy nauczania włączone do szkolnego zestawu programów nauczania.

PREFERENCJE DOTYCZĄCE KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI W ZAKRESIE POSIADANYCH UMIEJĘTNOŚCI:

  • tytuł ratownika lub ratownika medycznego,
  • uprawnienia  instruktora  sportów  walki,  strzelectwa  sportowego,  ratownictwa  wodnego,  nurkowania  oraz  sportów  motorowodnych,
  • uprawnienia  ratownika  wodnego,  uprawnienia  w dziedzinie  płetwonurkowania  lub wykonywania prac podwodnych  oraz  uprawnienia  do prowadzenia  łodzi  motorowej,
  • prawo jazy kat. „A” lub „C”.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ MOŻNA ZNALEŹĆ na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl) oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu (www.mazowiecka.policja.gov.pl)

 Złożone dokumenty nie będą odsyłane.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zyx
Zyx
1 rok temu

A czy mławianka pracuje w słuzbie? Bo jesli tak to za sam komentarz powinien ja psychiatra i psycholog zbadac. Oj chyba ja prawda zabolala instytucja plecakow i koneksji.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Zyx

Jak widać, to ciebie prawda zabolała i nie możesz się otrząsnąć. Przespałeś się i nie pomogło, a więc przejdź się na spacer. Miłego dnia.
Ps. Nigdy nie pracowałam w policji, ale znam policjantów bez żadnych koneksji.
Druga sprawa, że teraz wiele zakładów przyjmuje pracowników z polecenia i jeszcze płaci pracownikowi za poleconego – taka moda, a w Mławie – zaścianek.

Yxz
Yxz
1 rok temu
Reply to  mławianka

W prywatnej firmie niech robia co chca i placa za co chca nie o tym mowa byla. Znasz Policjantow ciekawa sprawa i co to ma do tematu napewno Tobie prawde powiedza jak ich tylko znasz a moze cos wiecej:) Milego dnia idz na spacer pod komende:)

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Zycze chetnym powodzenia nie lepiej bylo napisac zycze placakom powodzenia. Policja to instytucja panstwowa o charakterze rodzinnym poki co zmaian nie widac w naborze. Nabor jest oglaszany wylacznie po to aby wydzialy kadr w komendach wojewodzkich mialy co robic zlozysz papierki maja co robic testy przeprowadza w szkolach policji w sobote i w niedziele nadgodziny im wpadna i tak sie kolko toczy jedna wielka sciema zwana naborem w ktorym licza sie koneksje i uklady. Tatus robil to i synusi robi rodzinka rodzinke wciska i udaja strozow prawa tradycje rodzine podtrzymuja wyslac 100km od domu i niech sluza od razu by im sie odechcialo pewnie prace w cywilu by wybrali.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Co ty człowieku pier…sz?
Żal ci d.pę ściska, bo nie potrafisz testów sprawnościowych czy też psychologicznych zaliczyć? – widocznie tylko do łopaty się nadajesz albo do wkręcania śrubek na taśmie.

Xyz
Xyz
1 rok temu
Reply to  mławianka

Za to Ty jestes pewnie zdolna do wszystkiego i testy zaliczasz tak jak piszesz pierd….ąc. Źal to wlasnie takich ludzi bo powinni łopata popracowac i srubki powkrecac troszke zycia sie nauczyc. Wirtualnym swiecie mozesz popisac jaka to zdolna jestes a w rzeczywistosci wyglada to tak ze plecaki same pracuja.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Mój wpis kieruję do wszystkich którzy krytykują pracę Policjantów. Macie okazję się popisać złożyć swoje CW i wstąpić w szeregi tej służby. Pokażecie jak się pracuje ? Życzę wszystkim chętnym powodzenia.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x