Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Zamiast Miejskiej Wigilii Mławskie Kolędowanie


Burmistrz Mławy zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne Mławskie Kolędowanie. Spotkanie odbędzie się w sali kina Miejskiego Domu Kultury w sobotę 14 grudnia o godz. 16:00.


W tym roku zmieniona będzie dotychczasowa formuła miejskiego celebrowania zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Zamiast  Miejskiej Wigilii, będzie Mławskie Kolędowanie. Włączmy się do wspólnego śpiewania najpiękniejszych polskich kolęd razem z Burmistrzem Miasta Mława Sławomirem Kowalewskim, Dziekanem Dekanatu Mławskiego Wschodniego ks. kan. Sławomirem Krasińskim oraz Dziekanem Dekanatu Mławskiego Zachodniego ks. prał. dr. Kazimierzem Ziółkowskim, którzy powitają wszystkich obecnych i złożą im świąteczne życzenia w sali kina Kosmos w sobotę 14 grudnia o godz. 16:00. Dla uczestników Mławskiego Kolędowania miasto przewidziało także drobne upominki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Hemi
Gość
Hemi

Dobry pomysł, nawiązuje do tradycji i pozwala na zintegrowanie ludzi tak, aby w tym szczególnym okresie nikt nie czuł się sam.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Hemi– z pewnością na tym spotkaniu zjawisz się z tacą ???, a zapraszanie wszystkich mławian do kina, to śmiem wątpić czy paręnaście tysięcy się tam zmieści.???

BosyAntek
Gość
BosyAntek

Dziura w budżecie pisze scenariusze

biting
Gość
biting

Jeżeli kobiety przez całe życie umieją udawać orgazmy, to dlaczego władza ma nie umieć udawać, że kocha wszystkich ludzi.

Xawery
Gość
Xawery

SZANOWNY PANIE BURMISTRZU !!!===KOWALEWSKI !!===DZIĘKUJĄC ZA TO ZAPROSZENIE, PRAGNĘ,WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE I NADMIENIĆ, ŻE DOPÓKI NIE ZMIENI PAN SWEGO POSTĘPOWANIA, I SWOICH PRZYZWYCZAJEŃ, KTÓRE SZKODZĄ WIZERUNKOWI NASZEGO MIASTA MŁAWY!!!— NIE ZAMIERZAM UCZESTNICZYĆ, W TYM PAŃSKIM KOLĘDOWANIU–!!!!! a ten drobny upominek niech Pan wręczy ludziom samotnym i biednym. PAŃSKIE ZDOLNOŚCI AKTORSKIE JUŻ POZNAŁEM, to tym bardziej śpiewać kolęd z Panem i i całą tą pokazową otoczką nie zamierzam.