Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zamiast Miejskiej Wigilii Mławskie Kolędowanie


Burmistrz Mławy zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne Mławskie Kolędowanie. Spotkanie odbędzie się w sali kina Miejskiego Domu Kultury w sobotę 14 grudnia o godz. 16:00.


W tym roku zmieniona będzie dotychczasowa formuła miejskiego celebrowania zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Zamiast  Miejskiej Wigilii, będzie Mławskie Kolędowanie. Włączmy się do wspólnego śpiewania najpiękniejszych polskich kolęd razem z Burmistrzem Miasta Mława Sławomirem Kowalewskim, Dziekanem Dekanatu Mławskiego Wschodniego ks. kan. Sławomirem Krasińskim oraz Dziekanem Dekanatu Mławskiego Zachodniego ks. prał. dr. Kazimierzem Ziółkowskim, którzy powitają wszystkich obecnych i złożą im świąteczne życzenia w sali kina Kosmos w sobotę 14 grudnia o godz. 16:00. Dla uczestników Mławskiego Kolędowania miasto przewidziało także drobne upominki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hemi
Hemi
2 lata temu

Dobry pomysł, nawiązuje do tradycji i pozwala na zintegrowanie ludzi tak, aby w tym szczególnym okresie nikt nie czuł się sam.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
2 lata temu
Reply to  Hemi

Hemi– z pewnością na tym spotkaniu zjawisz się z tacą ???, a zapraszanie wszystkich mławian do kina, to śmiem wątpić czy paręnaście tysięcy się tam zmieści.???

BosyAntek
BosyAntek
2 lata temu

Dziura w budżecie pisze scenariusze

biting
biting
2 lata temu

Jeżeli kobiety przez całe życie umieją udawać orgazmy, to dlaczego władza ma nie umieć udawać, że kocha wszystkich ludzi.

Xawery
Xawery
2 lata temu

SZANOWNY PANIE BURMISTRZU !!!===KOWALEWSKI !!===DZIĘKUJĄC ZA TO ZAPROSZENIE, PRAGNĘ,WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE I NADMIENIĆ, ŻE DOPÓKI NIE ZMIENI PAN SWEGO POSTĘPOWANIA, I SWOICH PRZYZWYCZAJEŃ, KTÓRE SZKODZĄ WIZERUNKOWI NASZEGO MIASTA MŁAWY!!!— NIE ZAMIERZAM UCZESTNICZYĆ, W TYM PAŃSKIM KOLĘDOWANIU–!!!!! a ten drobny upominek niech Pan wręczy ludziom samotnym i biednym. PAŃSKIE ZDOLNOŚCI AKTORSKIE JUŻ POZNAŁEM, to tym bardziej śpiewać kolęd z Panem i i całą tą pokazową otoczką nie zamierzam.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x