Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mikołajkowe spotkanie z Anną Fabrello


Już 5 grudnia 2019 r. o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z Anną Fabrello – pochodzącą z Mławy sopranistką Opery Bałtyckiej, która ma na swoim koncie wiele sukcesów wokalnych, wspaniałych ról operowych i operetkowych oraz tytuł doktora habilitowanego sztuki muzycznej w dziedzinie wokalistyki. Artystka przyjedzie do Mławy promować album „Kolędy”. Wielbicieli talentu naszej krajanki zapraszamy na wieczór pełen muzyki i wspomnień, podczas którego będzie można dowiedzieć się również o historii pieśni bożonarodzeniowych i ich wyjątkowości.


Na płycie, której promocja odbędzie się w przyszłym tygodniu, znajdują się najpiękniejsze kolędy i pastorałki z różnych krajów Europy. Wszystkie śpiewane są przez artystkę w oryginalnej wersji językowej. Kochający śpiew i święta Bożego Narodzenia mławianie będą mogli usłyszeć kolędy w języku polskim – tych jest najwięcej, ale również angielskim, niemieckim, włoskim czy holenderskim. Podczas tego spotkania będzie można kupić płytę, otrzymać autograf, ale również zaśpiewać z naszym gościem. Niewykluczone, że usłyszymy jeden z jedenastu utworów, do którego wykonania, mamy nadzieję, przyłączy się również zgromadzona publiczność. Czeka nas wieczór pełen emocji i niespodzianek.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x