Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

AKTUALIZACJA: Są ustalenia policji. Wypadek na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i „siódemki”. [zobacz zdjęcia]


Zderzenie dwóch samochodów osobowych – Skody i Hyundaia – na skrzyżowaniu Alei Marszałkowskiej i „siódemki”. Do zdarzenia doszło kilka minut temu. Według pierwszych informacji straży pożarnej pasażerowie o własnych siłach opuścili pojazdy. Pasażerka podróżująca jednym z aut została poszkodowana i wymaga udzielenia pomocy medycznej. Trwają działania ratownicze. Jeden pas jest wyłączony – od strony Gdańska ruch odbywa się przez Mławę.


red.

AKTUALIZACJA 2.12.2019 r.

Komunikat KPP w Mławie:

W piątek rano, na skrzyżowaniu Al. Marszałkowskiej z drogą krajową nr 7 doszło do wypadku, w którym ranna została 69-letnia pasażerka. Jak wynika z ustaleń, na miejscu – przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa wypadku.

Kierujący samochodem marki Skoda Fabia, 23- letni mławianin, jadąc ulicą Marszałkowską , skręcając w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Hyundai accent, kierowanym przez 69-letniego mieszkańca Dobrego Miasta. W wypadku ranna została pasażerka hyundaia. Kobieta została przewieziona do szpitala w Mławie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje- warunki pogodowe na drogach są coraz trudniejsze, mgła, opady deszczu a do tego jeszcze osłabiona koncentracja za kierownicą. Zanim zdecydujemy się wykonać manewr na drodze, warto zachować szczególną ostrożność. Wystarczy jedna chwila nieuwagi, by doszło do poważnego wypadku.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Ktoś
Gość
Ktoś

I znowu „kilka minut temu” czyli o której?