Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzydzieści goli na otwarcie. Przewieziemy24 lideremNa starcie tegorocznej odsłony Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu stanęło dwanaście drużyn. W premierowej kolejce padło aż trzydzieści bramek. Najwięcej wbili gracze ekipy Przewieziemy24 i w pełni zasłużenie zostali pierwszymi liderami.

Bramkarz Body Club-u skapitulował aż siedmiokrotnie. Raz za sprawą swojego kolegi z zespołu, w pozostałych przypadkach do siatki trafili Rafał Brzozowski (3), Maciej Hinburg, Radosław Jankowski i Paweł Drzewiecki.

Wyczyn Brzozowskiego powtórzył Robert Smoliński. Skompletował hat-tricka, a ponieważ dublet dołożył Przemysław Radziszewski, Zielone Miasto ograło Radzanów. Rywale odpowiedzieli trafieniami autorstwa Ziółkowskich, Daniela i Adama.

Efektownie zaprezentował się także Joker. ZTiR stać było jedynie na uratowanie honoru przez Mateusza Pietrusia. Stracili aż cztery gole za sprawą celnych strzałów Karola Roniewicza, Macieja Jeziorskiego, Jarosława Krystkiewicza i Kamila Głowackiego.

Z różnym powodzeniem poczynały sobie ekipy Oldboyów. Mistrzowie ograli Fantazję, mimo że Dominik Lemanek nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Wach obronił). Natomiast Oldboye II przegrali ze Strażą Pożarną za sprawą trafień Marcina Rosochy (2) i Tomasza Maciejewskiego.

Marco objęło prowadzenie z Polonią Iłowo, ale finisz należał do przeciwników. Krystian Gorczyński oraz jego imiennik Kruszyński (dwie bramki) przeważyli szalę na stronę swojego zespołu.

I kolejka: Zielone Miasto – Radzanów 5:2, Straż Pożarna – Oldboy II 3:1, Marco – Polonia 1:3, Oldboy – Fantazja 2:1, ZTiR –  Joker 1:4, Przewieziemy 24 – Body Club 7:0

II kolejka (3 grudnia): Fantazja – ZTiR, Joker – Przewieziemy 24, Radzanów – Oldboy II, Straż Pożarna – Body Club, Polonia – Oldboy

Klasyfikacja strzelców:  3 – Robert Smoliński (Zielone Miasto), Rafał Brzozowski (Przewieziemy24).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x