Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już wkrótce Miejskie Mikołajki


Burmistrz Miasta Mława zaprasza wszystkich mieszkańców – zwłaszcza najmłodszych – na Miejskie Mikołajki. Spotkajmy się w piątek 6 grudnia o 17:00 na Starym Rynku i w kinie Kosmos.


Mikołajkową imprezę tradycyjnie rozpoczniemy włączeniem iluminacji na choince znajdującej się między ratuszem a Miejskim Domem Kultury. Następnie wesołą imprezę dla dzieci rozkręcą w sali kina Kosmos Mikołaj oraz Śnieżynki. W jej trakcie zostanie podsumowana tegoroczna edycja konkursu plastycznego „Świąteczna kartka od Burmistrza” – laureaci otrzymają upominki rzeczowe. Przypomnijmy, że główną nagrodą w konkursie jest druk każdej z ośmiu nagrodzonych prac w 150 egzemplarzach i wysłanie ich z życzeniami Burmistrza Miasta Mława, Przewodniczącego Rady Miasta i Mieszkańców do firm, instytucji i stowarzyszeń w kraju i za granicą. W organizację Miejskich Mikołajek włącza się firma LG Electronics, która już od lat współdziała z Miastem Mława w realizacji przedsięwzięcia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x