Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa Świąteczna Zbiórka Żywności


Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia w mławskich marketach trwa Świąteczna Zbiórka Żywności.  Jeszcze dziś i jutro w sześciu sklepach można spotkać wolontariuszy, którzy zachęcają aby podzielić się żywnością z tymi najbardziej potrzebującymi. W tym roku akcja przebiega pod hasłem „Stoliczku nakryj się”.


W akcję  włączyło się około 160 wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie w tym również pracownicy Ośrodka. Zbiórka żywności trwa dzisiaj od godziny 10:00 do 19:30. Jutro od 9:00 do 17:00.Zebrana żywność zostanie przeznaczona na przygotowanie świątecznych paczek, które przekazane zostaną osobom samotnym, starszym, niepełnosprawnym mające trudną sytuację życiową. Osoby te zostaną wskazane przez pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie po wcześniejszym zweryfikowaniu ich sytuacji życiowej.

Artykuły, które najchętniej są przyjmowane to:

  • kasza, ryż, makaron
  • słodycze i bakalie
  • napoje, soki, mleko uht
  • przetwory warzywne i owocowe
  • konserwy mięsne
  • olej
  • produkty dla dzieci
  • lub inne produkty długoterminowe.

Zachęcamy, aby  przy dokonywanych zakupach odłożyć jakieś produkty na cele zbiórki.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x