Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy radzanowski rynek zmieni swoje oblicze?


Na zlecenie Urzędu Gminy w Radzanowie opracowana została, niedawno zaprezentowana mieszkańcom wizualizacja projektu architektonicznego rewitalizacji rynku w Radzanowie.


Po badaniu archiwalnych zdjęć radzanowskiego Rynku projektanci doszli do wniosku, że warto wrócić do historycznego wyglądu tego miejsca, które było podkreślone przez szpalery drzew po obydwu jego stronach. Podstawowym zadaniem architektów jest wprowadzenie elementów zachęcających mieszkańców i turystów do odwiedzenia i pozostania w tym miejscu na dłużej.

Władze gminy chcą powiązać zmianę wizerunku centrum Radzanowa z planowaną przez Powiat Mławski przebudową dróg w obrębie  Placu Piłsudskiego, wraz z drogą w kierunku Drzazgi i mostem w tej miejscowości. To dla Radzanowa szansą, by wykonać spójną z tymi planami koncepcję przebudowy rynku.

źródło: UG Radzanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
1 rok temu

Historycznie to gmina powinna być w czerwonej kamienicy

Jola
Jola
1 rok temu

Dziura zostanie zawsze dziurą,a smród smrodem,co by nie zrobili to i tak będzie tylko smród.

Nel
Nel
1 rok temu

Byłoby pięknie 🙂 Mława może wziąć przykład

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x