Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Burmistrz Kowalewski obrażony na Prezydenta Kosińskiego. Ten chce przyjechać do Mławy na sesję


Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta


Gdyby to nie było poważne, to już na pewno byłoby doskonałym tematem na scenariusz dla Barei, albo kabaretowy skecz. Sekretariat prezydenta Kosińskiego dzwoni do sekretariatu burmistrza Kowalewskiego, ale bezskutecznie. Burmistrz ani nie odbiera telefonów, ani przez tydzień nie oddzwania. W związku z tym, prezydent Kosiński chce się wybrać na najbliższą sesję Rady Miasta Mława i deklaruje wolę dialogu.

Głośna w Mławie i mająca też swój oddźwięk w Ciechanowie sprawa konfliktu pomiędzy burmistrzem Sławomirem Kowalewskim a prezydentem Krzysztofem Kosińskim tym razem wybrzmiała podczas wczorajszej sesji samorządu ciechanowskiego, na forum której prezydent odniósł się do zaistniałej sytuacji.

– Próbowałem na początku tygodnia skontaktować się z burmistrzem Mławy. Mój sekretariat łączył się z sekretariatem burmistrza, prosząc o połączenie telefoniczne. Niestety otrzymaliśmy informację, że burmistrz jest zajęty, ma spotkania. Zostawiliśmy numer, ale jest koniec tygodnia i nikt nie oddzwonił. Nie chce mówić, że jest to brak szacunku dla prezydenta, który jest liderem subregionu, w który przecież wchodzi Mława, ale uważam, że to przede wszystkim brak szacunku dla mieszkańców Mławy ze strony burmistrza i działanie na ich niekorzyść. A Mławianie to wspaniali ludzie, znam wielu z nich, spotykamy się, rozmawiamy, mają świetną grupę biegaczy, która przyjeżdża na zawody biegowe do Ciechanowa, na otwarciu naszego parku nauki spotkałem babcię z wnuczkiem, która przyjechała z Mławy, byli zachwycani naszą inwestycją. Ja jestem otwarty na dialog. Dlatego deklaruję, że chciałbym uczestniczyć w sesji Rady Miasta Mławy. Mógłbym przedstawić obiektywnie i rzetelnie całą sytuację, ten spór, który tak naprawdę nigdy nie powinien się wydarzyć. Jeśli nie będzie mi to umożliwione, to chętnie spotkam się z dziennikarzami lokalnymi w Mławie lub ze zwykłymi mieszkańcami na spotkaniu otwartym. Jestem naprawdę gotowy do dialogu i rozmowy. Mówię to publicznie, bo niestety nie możemy skontaktować się z burmistrzem Mławy – powiedział Krzysztof Kosiński.

Najbliższa sesja rady miasta planowana jest na 19 grudnia. Czy rzeczywiście dojdzie do wyjaśnienia konfliktu, w którego tak naprawdę nie wiadomo czy są pieniądze z RIT czy może urażone ambicje.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
42 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dziad z bliska
dziad z bliska
3 lata temu

Tak czytam komentarze i nasuwa mi się jedno pytanie na myśl.. Jak to jest? Skoro jest zawsze tyle narzekania na obecnego burmistrza to po co na niego głosowaliście? Widziały gały co brały.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  dziad z bliska

Przecież prawie połowa dorosłych mieszkańców w ogóle nie raczyła iść na wybory, a z tych co poszli na wybory i zagłosowali, to prawie 48 % było przeciwnych wyborowi Kowalewskiego na burmistrza i stąd te narzekania.

dziad z bliska
dziad z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

Większość zdecydowała że Kowalewski jest „odpowiednim” kandydatem na burmistrza więc wybrano jego. Nie jestem oczywiście zwolennikiem Kowalewskiego ale wynik wyborów mówi sam za siebie.

dziad z bliska
dziad z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

Skoro Kowalewski jest taki zły to trzeba było to pokazać na wyborach.

Aga
Aga
3 lata temu

Bunio ma „focha” nie tylko na prezydenta Ciechanowa ale również na mieszkańców, a właściwie przede wszystkim na mieszkańców…„Mława moje miasto ukochane” brzmi znajomo? Jakież to stało śmieszne.. winszuje wyborcom bunia po raz kolejny. Wstyd, brak klasy, buta i arogancja.

ddd
ddd
3 lata temu
Reply to  Aga

W Mławie ludzie kierują się własnym interesem, nie dobrem miasta. Liczy się to komu burmistrz załatwi prace, kogo gdzie wsadzi, niż to czy miasto będzie się lepiej rozwijało i będzie można znaleźć dobrą pracę bez układów z tym albo z tamtym.

Pan Z.
Pan Z.
3 lata temu

Do podejmowania decyzji i dawania odpowiedzi, nie należy podchodzić emocjonalnie i personalnie. Szczególnie gdy piastuje się publiczne stanowisko. Można dyskutować, gdyby były formalne do tego przesłanki. A tu takich brak. Jeżeli w mławskiej armii urzędniczej, nie ma osoby potrafiącej napisać porządnie wniosku o dofinansowanie, to chyba coś jest nie tak ?! Mam okazję współpracować od wielu lat z pracownikami różnych wydziałów mławskiego ratusza. Ich podejście do danej inwestycji miasta i pewnych spraw pozostawię bez komentarza… Jak można nie potrafić wypełnić podstawowej dokumentacji oraz dołączyć prostych załączników ? To się w głowie nie mieści ! Nawet nie mają wstydu, tylko stosują głupkowate uśmieszki i odwracają kota ogonem. Nikt nie jest idealny, ale żeby wykonywać pracę od której zależy terminowość, prawidłowość oraz dobro mieszkańców miasta, należy posiadać elementarną wiedze i przede wszystkim dobre chęci… Przykładów marnotrawienia pieniędzy publicznych jest wiele. Co stało się z dokumentacją, projektami remontu i rozbudowy kina KOSMOS ?! Ile koncepcji i projektów poszło do kosza w sprawie przeprawy nad ? pod ? może bokiem ? górą ? torami ? po drzewach ? teleportacja? w ciągu ul. Kościuszki.Najlepiej dać pełnomocnictwo projektantowi znajomka. A co, niech sobie coś tam narysuje, zarobi sobie. W Mławie mamy przykład stagnacji samorządowej. Oczywiście z wykluczeniem developerów – wiadome „radosne” dla nich decyzje…

every
every
3 lata temu
Reply to  Pan Z.

Panie Z. szkoda sobie nawet języka strzępić, ile w UM zmarnowano naszych pieniędzy, właśnie na różnego rodzaju projekty, które w końcu lądują w koszu na śmieci.
Bardzo głośne projekty to właśnie te, których przykłady Pan przytoczył, czyli:
– kilka projektów remontu kina kosmos
– kilka projektów przeprawy w ciągu ul. Kościuszki
dodam do tego:
– kilka projektów galerii handlowej z dworcem zintegrowanym.
Wnioski o dofinansowanie są odrzucane, bo są źle opracowane albo niekompletne i nie spełniają norm. Wynajmuje się prywatne firmy do przygotowania wniosków o dofinansowanie (I etap modernizacji MDK). W ratuszu zaś gromada pracowników, którzy do niczego się nie nadają, no ale cóż, to przecież znajomi i rodzina królika, a nie fachowcy czy profesjonaliści.
Pieniądzmi się szasta na prawo i lewo, ale nie starcza ich na potrzeby mieszkańców, np. wyższe bonifikaty na wykup gruntów.
Jest tak olbrzymia niegospodarność, wręcz marnotrawstwo, ale to przecież nie z kieszeni urzędników, tylko z naszych. Gdyby przedsiębiorca tak gospodarował w swojej firmie, to już dawno ogłosiłby upadłość.

Xawery
Xawery
3 lata temu
Reply to  Pan Z.

Szanowni PAŃSTWO !!!===Pan Z i Pani every=== z wielką uwagą a jednocześnie podziwem zapoznałem się z WASZYMI POSTAMI, które obnażają całą nieudolność mławskich władz, za którą odpowiada BURMISTRZ MIASTA KOWALEWSKI, a firmuje to wszystko RADA MIASTA, swymi uchwałami, tylko zastanawiam się czy to odniesie jakikolwiek skutek, czy cokolwiek w tematach przez was opisywanych sie zmieni, a ostatni przykład unieważnienia przetargu, na remont estrady w parku bo zabrakło 50,000 tys. jest niezbitym dowodem marnotrawienia naszych pieniędzy. Właśnie dziś miałem możność zapoznać się na WOLCE z projektem znajomka który sobie coś tam narysował, ile błędów jest tam popełnionych / tak jak z tym parkingiem na 4 samochody, gdzie przy drodze dojazdowej do tężni jest miejsce na parking dla 20 samochodów, albo płotek oddzielajcy budynek tylko z 4 płotków, który nie zastawia całej tej posesji, a na pytanie dlaczego dalej nie ma tego płotku, odpowiedz niech mieszkańcy sobie sami postawią nie będziemy im tego finansować, odkryto deptak z przed lat, ale ten projektant, zaplanował, że właśnie tam będzie przebiegać linia zasilania, a co z taką prostą sprawą jak załatwianie własnych potrzeb fizjologicznych, kiedy się tego słucha to nie można wprost w to uwierzyć że to sie dzieje naprawdę /. A na wszelkie uwagi że można by coś zmienić, inwestor, czyli Urząd miasta, zbywa to milczeniem , I CHYBA W TYM WSZYSTKIM RACJĘ MA PANI every, piszemy ale w tym wszystkim nie warto sobie strzępić języka.

Hemi
Hemi
3 lata temu

Niezbyt dobrze to wygląda niestety. Można się nie dogadać, ale wola i chęć dialogu musi być. Gdy chodzi o interes miasta i mieszkańców, nikt nie może pozwalać sobie na tzw. strzelanie fochów.

Miejmy nadzieję, że ta godna ubolewania sytuacja nie doprowadzi do odgrzania dawnych absurdalnych antagonizmów na linii Ciechanów- Mława. Ani miasta ani w szczególności mieszkańcy nie mają zasadniczo rozbieżnych interesow.

Rozgoryczony
Rozgoryczony
3 lata temu

panie burmistrzu „kto sieje wiatr ten zbiera burzę” , pańskie strusie zachowanie nic dobrego nie wniesie dla mieszkańców mławy, jak można było nie skontaktować się przez tydzień czasu mając 2ch zastępców i cały wydział od pudrowania noska, 19 grudnia pokaż pan że jesteś chłopem i wypij to piwo którego naważyłeś razem z pierwszą szablą radnym Kiełbińskim.

OLA
OLA
3 lata temu

Tylko PSL na forum, Ten pan z Ciechanowa to prawie święty. Panie burmistrzu tak trzymać.

ddd
ddd
3 lata temu
Reply to  OLA

Chyba Ciebie trzymać na stanowisku w urzędzie.

Aleksandra
Aleksandra
3 lata temu
Reply to  OLA

OLA idź że do przedszkola.

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  Aleksandra

Takich mało rozgarniętych tłumoków, jak Ola ==to nawet do przedszkola nie przyjmą. Z tych postów widać że nie na darmo, został powołany wydział propagandy w ratuszu, z naczelnik Grzywacz na czele.

Małomiasteczkowy
Małomiasteczkowy
3 lata temu
Reply to  OLA

Ola wyjdź w końcu spod biurka i nastaw wody na herbatę.

słodziak
słodziak
3 lata temu

Ten pan traktuje Mławę jak swoje prywatne państwo. Jego macki dosięgły już starostwa, ma swój propagandowy portal, zatrudnił swojego wice i być może już przygotowuje go do roli następcy, który przejmie wszystkie układy i układziki? Taka jest niestety Mława.

gebels
gebels
3 lata temu
Reply to  słodziak

To co się w Mławie dzieje to zaczyna przypominać totalna porażkę, nie ma prawdy jest tylko zakłamanie. Na zaprzyjaźnionym portalu na fb zostałem zablokowany, bo raczyłem pisać prawdę o burmistrzu. Śmiech na sali, takie małe miasto a metody jak u gebelsa

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  gebels

–BARDZO NIE CIEKAWY NICK SOBIE WYBRAŁEŚ===nie powinieneś się dziwić, skoro w Mławie rządzi PIS, i takie tuzy intelektu, jak przew. Kiełbiński, to teraz już będziesz wiedział na jakim portalu pisać===chociarz na portalu codziennik.pl też nie wszystko jest w porządku==ale o tym po tem !!!! bo gdybym napisał te uwagi to też mego postu nie zamieszczą.

maryna
maryna
3 lata temu

niski poziom p. kowalewski bardzo, ale to bardzo. studzili emocje radni, żeby pan się opamiętał. Nienawiść powinien pan zdusić w sobie.

Kmicic
Kmicic
3 lata temu

KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ…

niezalezny
niezalezny
3 lata temu

Gość z klasą! Nie dziwie się że ciechanowianie mu zaufali. Mławy jak na razie nie stać na takiego włodarza…..

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  niezalezny

No tak – gość z klasą. Mieszkańcy Ciechanowa mu zaufali.
Czemu mieszkańcy Mławy zaufali już po raz czwarty Kowalewskiemu?
Nie rozumiem… nie pojmuję mławian.
To co w tej chwili prezentuje nasz burmistrz, to już chyba szczyt… nie powiem czego (3 słowa cisną mi się na usta). Czuję całkowity niesmak.
To, że nie szanuje mieszkańców i ich woli, to pokazał przy ustalaniu bonifikat za wykup gruntów, ale tak traktować gospodarza sąsiedniego miasta, bo ma się jakieś nieuzasadnione niczym animozje do Ciechanowa, bo się zazdrości temu miastu szybkiego rozwoju itp.
Tylko czemu Mława i jej mieszkańcy mają tracić na tym, że burmistrz chodzi jeszcze w krótkich spodenkach i z pampersem na dodatek?

kos
kos
3 lata temu
Reply to  mławianka

Mławianko, to proste….. Bo nie było odpowiedniego kandydata. Kto miał z nim wygrać w ostatnich czasach ????? W Ciechanowie było podobnie. Był Wardziński, który zatrzymał Ciechanów w rozwoju, ilość mieszkańców spadła z 47,5 tys do 43 tys a ludzie i tak głosowali na niego bo nie było innego kandydata, podając Mławę za przykład, że u nas coś się dzieje (wtedy odrestaurowano park, oddano do użytku Al. Marszałkowską i drogę dojazdową do planowanego wiaduktu za LG w dzielnicy przemysłowej) i inne. Pojawił się u nich człowiek z programem i wygrał. Podstawa to program, którym kandydat przemówi do mieszkańców.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  kos

Lepszym burmistrzem od Kowalewskiego byłby Burchacki, ale Wam przeszkadzał parasol, który nad nim roztoczył PSL, żeby nie ten parasol pewnie wygrałby te wybory.
Podejrzewam, że lepszym burmistrzem byłby nawet Moszczyński.
No ale mławianie wolą lepsze stare, oswojone zło od czegoś nowego, nieznanego. Mieszkańcy po prostu boją się ryzyka jakie niesie ze sobą nowe, a kto nie ryzykuje i nie idzie do przodu, ten się cofa., czego przykładem jest obecna stagnacja w Mławie.

Mławianin
Mławianin
3 lata temu
Reply to  mławianka

Moszczyński to może sobie poryrać na organach,a Burchacki to obiecacuś majmniej wiarygodny. Pan Kowalewski potrafi walić surową prawdę chociaż nie dla wszystkich wygodną.

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Nie wiedzialem ze developerzy, też, posty pochwalne dla Burmistrza piszą

kos
kos
3 lata temu
Reply to  mławianka

Mławianko, proszę Cię, Moszczyński?? Naprawdę chcesz bym zmienił o Tobie zdanie?.
A po drugie co to znaczy Wam przeszkadzał? Natomiast Burchacki swoim zdjęciem Kowalewskiego z sądu dużo stracił wśród wyborców. Uznali, że może tak samo działać jako burmistrz. Co nie skreśla go w kolejnych wyborach. Zobaczymy co się wydarzy. Jest jeszcze sporo czasu na przygotowanie. A co do Kosińskiego to wierz mi, jest uczulony na punkcie sprzeciwu wobec niego. Nie lubi gdy ktoś ma inne zdanie niż on i bardzo mocno wykorzystuje pozycję lidera regionu. A to nie tak powinno działać. Inni burmistrzowie też myślą jak nasz ale boją się odezwać bo nie chcą stracić kasy na projekty. Kosiński prawie wszystko bierze dla Ciechanowa, to nie jest fair. Aż 70 proc , to jest baaaaardzo dużo. Zamiast tak wychwalać tego Pana, to najpierw go poznajcie….. Rzecz polega na kooperacji wśród miast zainteresowanych dofinansowaniem. Myślisz, że on prawdę mówi, że tak ceni Mławian???? On chce wygrać ten spór wchodząc nam w tyłek. Byśmy tak krytykowali burmistrza, by się poddał i odpuścił. A kolejne pieniądze pójdą i tak do Ciechanowa……

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  kos

Czy burmistrz się ugnie czy nie to i tak to zadanie będzie zrealizowane, a więc po co walczyć z wiatrakami? – bez sensu. Don Kichot się znalazł, któremu nie zależy na unijnych pieniądzach, bo jak sam powiedział ongiś w telewizji Mazury: „mławianie są bogaci”. Ponadto wychodzę z założenia, że pokorne cielę dwie matki ssie . Ten spór zaszkodzi nie tylko Mławie, ale i samemu Kowalewskiemu. To drugie, to w sumie mnie cieszy. Może mławianie w końcu przejrzą na oczy.
Co do Moszczyńskiego, to kiedyś wyraziłam swoje zdanie na ten temat i nie mam zamiaru go zmieniać, tylko dodam że jest podobne do Twojego, a tu było trochę z przekąsem. 🙂

Do Kos
Do Kos
3 lata temu
Reply to  kos

Masz widac informacje z pierwszej ręki, że inni burmistrzowie boją się sprzeciwić, a nas nie. Czego się boją? Czy ktoś ich szantazowal? Może groził? Wydaje mi się, że możesz wiedzieć więcej niż przeciętny mieszkaniec, skoro piszesz takie bzdury. Podziel się. No weź….

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Do Kos

Bardzo słuszna uwaga. Może inni burmistrzowie i starości boją się macek naszego złośliwca i tak mu przytakują, dla świętego spokoju.
Kosiński jak widać nie boi się kontaktu twarzą w twarz, jest gotowy do dyskusji, a Kowalewski? – narozrabiał i teraz chowa się po kątach, unika nawet rozmowy telefonicznej.. Czy tak zachowuje dojrzały, odpowiedzialny człowiek? Już nawet nie wspominam, że na takim stanowisku jakie piastuje Kowalewski wymaga się od człowieka trochę więcej niż od szarego Kowalskiego.
Kowalewski wraz ze swoją świtą zajmuje się teraz wymyślaniem nowych kłamstw i przykrywek dla swojego szczeniackiego zachowania.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  mławianka

A’ propos wymyślania kłamstw w ratuszu:
słyszeliście dlaczego pod lasem zmieniają przebieg linii wysokiego napięcia i że związane jest to z przebiegiem nowej trasy S7

joanna
joanna
3 lata temu
Reply to  mławianka

Kowalewski nie potrafi rozmawiać merytorycznie,za to doskonale i agresywnie atakuje pytających

miki
miki
3 lata temu

zorganizować referendum o rozwiązanie rady miast i burmistrza

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  miki

Przestancie już pisac o tym referendum, zacznijcie juz działać w tym temacie, z pisania to referendum się nie odbędzie.

joanna
joanna
3 lata temu

To brak wychowania za strony Burmistrza i brak profesjonalizmu.

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  joanna

Joanna==odkąd Burmistrz, zamieszkal na wsi w Trzcincu, to zaczal postępować ,tak jak piszesz, nie moze jakoś pojąć ,ze to jego zachowanie, swiadczy nie tylko źle o nim samym, ale także o mieszkancach, ktorzy oddali na niego swoj głos.Panie Prezydencie Kosiński, sesje rady miasta są otwarte, nie musi Pan nikogo pytac o zgodę, bo tej Pan nie uzyska, jak Pan się przekonał, obrazil Pan majestat BURMISTRZA KOWALEWSKIEGO, i mamy tego efekty, tylko takie postepowanie, idzie w świat, i NASZE MIASTO MŁAWA, BEDZIE NA CENZUROWYM—niestety ze szkodą dla miasta.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  dzidek

Dzidek, jak Ty to sobie wyobrażasz. zeby gospodarz sąsiedniego miasta (obojętnie który) przyjeżdżał na sesję RM niezaproszony? – ja sobie tego nie wyobrażam, przecież przewodniczący RM może go nawet nie dopuścić do głosu, bo ma takie prawo. Taki przyjazd to pchanie się prosto do paszczy smoka. Na sesję bez zaproszenia, to może iść każdy mieszkaniec naszego miasta, ale nie powinien przyjeżdżać bez zaproszenia inny burmistrz czy prezydent. Są pewne zasady obowiązujące w tym zakresie, wzorce postępowania, etykieta, których powinno się przestrzegać.

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  mławianka

Mlawianka==o czym Ty piszesz, czy w Mlawie, aa przestrzegane te wzorce i etykieta, a o zasadach juz nie wspomnę. Wyobrazam to SOBIE normalnie, PREZYDENT CIECHANOWA PRZYJEZDZA DO MŁAWY, I BIERZE UDZIAL W SESJI, bo jesli wladze miasta, nie potrafią nawet oddzwonić, aby umowic sie na spotkanie, w celu wyjasnienia sprawy, ro innej mozliwosci nie ma, aby tym niby radnym, wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi. Napisałem ale zgory wiem ze Prez.Kosiński, z pewnoscia by tak nie postapil, bo ma w SOBIE wiecej kultury osobistej niz nasz Kowalewski,i mimo ze w tym calym balaganie nie zawinil, to za wszelka cenę CHCE, aby wspolpraca, wróciła na normalne tory, tylko ze nasze władze, uważają, ze jest im to nie potrzebne.

Xawery
Xawery
3 lata temu
Reply to  mławianka

===mławianka, widać że dzidek mimo twej wiedzy, ma większą wyobraznie, podejrzewam że i praktykę, od ciebie, a jeśli tak jak piszesz, zjawienie się w tej paszczy lwa to niebezpieczne, masz rację ale jeśli Pan Przewodniczący Prejs, by nie dopuścił Prezydenta Ciechanowa do głosu, to, jeszcze bardziej Władze miejskie dały by plamę, jesteś w błędzie na SESJĘ mogą, przychodzić obserwatorzy nie tylko mieszkańcy. Zgoda są pewne zasady ale, jeśli jedna strona ich nie przestrzega, to druga nie powinna się tym przejmować, a dążyć do wyjaśnienia, i powrócenia normalności, w dobrosąsiedzkich stosunkach. A tak w ogóle nie powinnaś się dziwić takiemu postępowaniu, naszych włodarzy, myślę że wiesz że w Mławie i w powiecie rządzi jedynie słuszna partia PIS===a patrząc od góry, to w tych działaniach nie obowiązuje żadna etykieta, i nie powinno cię dziwić postępowanie naszych miejskich władców.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Xawery

dzidek vel xawery, dziadek z bliska – prosze skoncz z komentowaniem swoich wlasnych komentarzy, bo stajesz sie nie tylko smieszny, ale wrecz zalosny.

Xawery
Xawery
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

SZANOWNY PANIE!!!—nie wszystkie moje nicki wymieniłeś, jest jeszcze kilka, wiem kim jesteś, ale masz dobre informacje, czyżby te informacje udzielali ci ludzie obsługujący portal???? NIE DO WIARY==ale cóż wszystko możliwe, a piszę to dlatego pod różnymi postaciami, bo wielokrotnie szlak człowieka trafia, kiedy te niektóre wypociny, które nie mają nic wspólnego z faktami, przedstawiają co niektórzy mławianie. Ale przy okazji tego postu WYRAŻAM WIELKI SZACUNEK DO OSÓB O NICKACH==every==i Pan Z==, KTÓRZY Z DETALAMI OPISUJĄ NASZĄ MŁAWSKĄ rzeczywistość, i mnóstwo błędów, w rządzeniu naszym miastem, do czego Pan także przykłada swoje trzy grosze, i tą prośbę to proszę skierować do władz w ratuszu, a nie do mnie mieszkańca który stara się wytykać wasze błędy, ale nie ma żadnej zmiany, to wszystko spływa po was jak „woda po kaczce” to ja was proszę, abyście wreszcie podjęli właściwe decyzje i zaczęli zmieniać wizerunek Mławy== bo nasze miasto nie zasługuje na takie traktowanie. ADMIN MAM NADZIEJĘ ŻE TEN POST SIĘ UKAŻE!!!

42
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x