Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To zachęta by rzucić a nawet nie zaczynać palenia


Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada zawsze w trzeci czwartek listopada i promuje zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia. Osoby palące zachęcane są do rzucenia palenia oraz ograniczenia palenia w miejscach użyteczności publicznej. Palenie papierosów szkodzi naszemu zdrowiu.


W ramach akcji w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie w czasie lekcji wychowawczych uczniowie obejrzeli filmy i przygotowane prezentacje  o tematyce antynikotynowej. Wykonali plakaty i ulotki z których przygotowane zostały gazetki. Dzieci w graficzny sposób przedstawiły skutki palenia papierosów oraz rady zniechęcające do tego nałogu. Rodzice uczniów odwiedzający tego dnia naszą szkołę otrzymali ulotki informacyjne na temat szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. Rzucając palenie wygrywamy zdrowie, pieniądze, wolność. Zatem nigdy nie za jest za późno, aby rzucić palenie.

                                                         źródło: koła PCK i LOP w SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x