Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkolna debata na temat Praw Dziecka w SP 1


Dnia 21 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w 30.rocznicę ustanowienia Konwencji o prawach dziecka uczniowie klas 7-8 dyskutowali nt. praw dzieci. Wprowadzeniem do debaty były scenki dramowe, piosenki i krótka historię uchwalenia konwencji oraz jej główne założenia. Potem przyszedł czas na debatę. Uczniowie rozmawiali na temat tego, czy prawa dziecka są ważne i potrzebne, dlaczego dzieci i młodzież stosują wobec siebie przemoc, dlaczego dorośli nie traktują ich poważnie?


źródło i fot. SP 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x