Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja zaprasza. Dziś w PWSZ debata o bezpieczeństwie!


Komendant Powiatowy Policji w Mławie insp. Artur Ryfiński zaprasza mieszkańców Mławy i powiatu mławskiego na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 28 listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w auli im. Apoloniusza Strzeleckiego Państwowej Uczelni Zawodowej w Mławie, ul. Warszawska 52.


„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ”, to hasło debat społecznych, które odbywają się już od kilku lat. Zgodnie z powyższym hasłem, debaty organizowane są w celu zaprezentowania stanu bezpieczeństwa na terenie Mławy i powiatu mławskiego oraz wskazania kierunków działań Policji, aby to bezpieczeństwo stale poprawiać. Bardzo ważnym elementem spotkań jest rozmowa z mieszkańcami. Wzajemna rozmowa na tematy dotyczące konkretnych zagrożeń obserwowanych w określonych miejscach, może w konsekwencji doprowadzić do znalezienia możliwych do zastosowania działań, które przyczynią się do ograniczenia czy też do wyeliminowania niepokojących zjawisk, negatywnie wpływających na poczucie bezpieczeństwa.

Każdy mieszkaniec Mławy i powiatu mławskiego, który zechce uczestniczyć w debacie, będzie mógł podzielić się z mławską policją swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w miejscu swojego zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
2 lata temu

Wówczas mlawianko policja będzie musiała przejąć obowiązki straży miejskiej typu bezpańskie psy, walka z kopciuchami, ochrona zabaw w parku itd.
Niech każdy robi swoje, straż swoje a policja niech zajmuje się sciganiem przestępców

mławianka
mławianka
2 lata temu

Nie mam się czym dzielić z policją, za to mam się czym dzielić z burmistrzem.
Mam pomysł który wszyscy znają : likwidacja Straży Miejskiej i przekazanie przynajmniej części tej kasy dla Policji na poprawę bezpieczeństwa.
Co profesjonaliści, to profesjonaliści, a nie maminsynki, którzy sami nie umieją sobie pracy znaleźć, a za noszenie sztandarów i kwiatków oraz obstawianie imprez seniorów płaci im się setki, którzy nie wiadomo za co dostają premie, czy jakieś inne nagrody.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x