Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja poszukuje tej kobiety. Jest podejrzana o przywłaszczenie portfela [VIDEO]


Do przywłaszczenia mienia doszło 22 października 2019 roku w godzinach przedpołudniowych w sklepie spożywczym na ul. Rzeczkowskiej w Ciechanowie. Pozostawiony w koszyku portfel sprawczyni zabrała i schowała do torebki.


Wizerunek kobiety został utrwalony na monitoringu sklepu. Kobieta ma krótkie ciemne włosy, ubrana była w ciemną spódnicę oraz jasny sweter w ciemne wzory.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z nagrania lub mogą przyczynić się do ustalenia jej tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numerem telefonu 23 673 12 00 lub z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Grzegorzem Parzuchowskim telefon 23 673-13-32

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x