Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mega otwarcie Omegi. Dziesięć goli


W przedostatnią sobotę listopada ruszyły na hali sportowej w Morawach kolejne rozgrywki Gminnej Ligi Futsalu. Przez trzy miesiące o puchar wójta gminy Stupsk będzie rywalizowało dziewięć drużyn. Inauguracyjną kolejkę najlepiej będą wspominać reprezentanci Omegi.


Premierowy bój rozegrali w koncertowym stylu. Mocno skoncentrowani, całą energii skupili na grze w ataku. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. W konfrontacji z konkurentami z drużyny o nazwie Marne Szanse zaliczyli aż dziesięć trafień. Po hat-tricku skompletowali Dawid Bonisławski i Mateusz Żbikowski.

Omega została pierwszym liderem, tuż za jej plecami plasują się WKS Niedzbórz i Anonimowi Alkoholicy. Z łatwością sięgnęli po komplet punktów. W szeregach pierwszej z wymienionych ekip wyróżnił się przede wszystkim autor czterech trafień Krzysztof Ługowski. Natomiast w szeregach pogromców Los Compadres wyróżnili się autorzy dubletów Maciej Siemianowski i Kamil Klimek.

Od wygranej rozpoczęli nową edycję mistrzostw obrońcy tytułu. Gold Team  okazał się lepszy od Wiśniewa. Zadbał o to głównie Daniel Lis. Pocelował do siatki aż trzykrotnie.

Druga kolejka zostanie rozegrana w sobotę 30 listopada.

I kolejka: Marne Szanse- Omega 2:10, Anonimowi Alkoholicy – Los Compadres 5:1, WKS Niedzbórz – Konopki Górka 6:1, WKS Niedzbórz II – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x