Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To okazja czyni złodzieja?


Złodzieje nie próżnują, upatrując kolejnych okazji by zagarnąć upatrzony, bądź przypadkowy łup. Kilka dni temu okradli supermarket, ale też prywatną posesję.


Jak podaje mławska policja w miniony czwartek tj. 21 listopada br. około  godz. 11:30, w jednym z mławskich supermarketów,  nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, dokonał kradzieży zabawek oraz ekspresu ciśnieniowego. Straty powstałe w skutek zdarzenia wyniosły ponad 500 zł.

Z kolei w okresie pomiędzy 17 a 25 listopad br., Mława, ul. Zduńska, nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu metalowych drzwi dostał się do wnętrza piwnicy budynku mieszkalnego przy ulicy Zduńskiej w Mławie. Jego łupem padła pralka, elektronarzędzia w tym kosiarka spalinowa. Straty oszacowano na ponad 10 tys. zł. Policja szuka sprawców.

źródło: KPP w Mławie

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x