Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Śmierć na torach w Iłowie. Znamy policyjne ustalenia


Wiadomo już wstępnie jaki przebieg miał tragiczny wypadek na torowisku w pobliżu dworca PKP w Iłowie-Osadzie, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba.


Policja prowadząc czynności pod nadzorem i w obecności prokuratora ustaliła, że ofiara to 59-letni mieszkaniec gminy Iłowo-Osada. Wpadł on pod pociąg relacji Gdynia-Wiedeń. Pasażerowie pociągu z uwagi na zaistniałe okoliczności zostali przesadzeni do innego pociągu i kontynuowali podróż. Działania na miejscu wypadku prowadzili strażacy, policjanci, pracownicy PKP oraz zakładu pogrzebowego.

źródło: KPP Działdowo

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500