Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Misiowo-pluszowe warsztaty przedszkolaków z Dzierzgowa


25 listopada świętuje się na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. W tym roku, dzieci z grupy 6-latków w Dzierzgowie udały się wspólnie z wychowawczynią J. Czarzastą na misiowo-pluszowe warsztaty do Koła Gospodyń Wiejskich „Kreatywny Szumsk”. Przedszkolaki wspólnie z sympatycznymi paniami uszyły swoje pierwsze pluszowe misie.


Warsztaty przygotowane były bardzo starannie. Na dzieci czekały: materiały o ciekawych wzorach, dodatki, wykroje, kolorowe guziki itp. Przedszkolaki z radością i zapałem zabrały się do pracy. Zaczęło się od trudnych pytań, czyli – którą tkaninę wybrać. Gdy już udało się stworzyć swój zestaw kolorystyczny radości nie było końca. Dzieci wypełniły misie kulkami silikonowymi, następnie w dużym skupieniu i ciszy ozdabiały misie różnymi ciekawymi materiałami. Panie z KGW pomagały przyszywać guziki, kokardki, koraliki, serduszka itp. Każde dziecko wybrało imię dla swojej przytulanki.

Po skończonej pracy na dzieci czekał słodki poczęstunek. Samodzielnie wyczarowane pluszowe misie przepełnione miłością i zaangażowaniem szybko zostały jedynymi w swoim rodzaju przyjaciółmi dzieci. Dziękujemy Paniom z „Kreatywnego Szumska” za życzliwość, miłą atmosferę oraz kreatywną zabawę.

źródło i fot. SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x