Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Ukradł z konta młodej mieszkanki Mławy 900 zł


fot. ilustracyjneHandemade with love Lucky&Berry

To kolejny przykład na to, jak bardzo powinniśmy chronić swoje dane wrażliwe, w tym wszelkiego rodzaju PIN-y czy hasła dostępu. W przypadku ich ujawnienia czy utraty, musimy liczyć się z poważniejszymi konsekwencjami natury finansowej.

Jak podaje mławska policja,  w miniony piątek dyżurny KPP Mława przyjął zgłoszenie, że nieznany sprawca działając umyślnie, wszedł w posiadanie danych do bankowości elektronicznej rachunku bankowego, 32 – letniej mieszkanki Mławy. Sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, a poszkodowana straciła ponad 900 zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

No cóż… gł.pota kosztuje.

pit
Gość
pit

ale jak ? ale kto ? żeby shakować konto trzeba uzyskać dostęp do komórki . takie sprawy powinny być szczegółowo opisywane tak na przyszłość dla reszty gawiedzi tej mniej technicznej a nie zaraz od głupków wyzywać .