Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pijani za kierownicą w Budach Bolewskich, Korbońcu i Mławie


O drogowych kolizjach w Mławie i Korbońcu pisaliśmy już wcześniej. Teraz okazuje się, że  przyczyną obu zdarzeń był stan nietrzeźwości kierowców pojazdów. Podczas prowadzonych systematycznie kontroli drogowych policjanci nadal ujawniają tych, którzy siadają za kierownicą pojazdu po spożyciu alkoholu. Taki przypadek odnotowano ostatnio w Budach Bolewskich (gm. Stupsk).


Jak podaje mławska policja w piątek, ok. godz. 21:00, w miejscowości Korboniec ( gm. Wiśniewo), 24 – letni mieszkaniec gm. Wiśniewo kierując pojazdem marki Opel Astra doprowadził do zdarzenia drogowego uderzając w drzewo. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,20 promila alkoholu.

W sobotę, ok. godz. 22:00 na ulicy Reymonta w Mławie, nietrzeźwy kierujący doprowadził do zdarzenia drogowego uderzając w parkan parku miejskiego. Patrol policji skierowany na miejsce zdarzenia, zatrzymał 31 – letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna kierował samochodem marki Ford Focus będąc w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,50 promila alkoholu.  

W piątek, ok. godz. 18:00, Budy Bolewskie (gm. Stupsk), patrol policji zatrzymał 34 – letniego mieszkańca tejże gminy. Mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen Passat będąc w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,05 promila alkoholu.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x