Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzieci uwielbiają pluszaki. Ale czy tylko dzieci?


Pluszowe misie… . Mięciutkie, cieplutkie, piękne… . Urzekają swoim wyglądem, sprawiają, że zapominamy o samotności i smutku, tulą nas do snu, nie zdradzają powierzonych im w sekrecie tajemnic.


Dzieci uwielbiają pluszaki. Ale czy tylko dzieci? Dorośli również ulegają ich urokowi, chociaż czasem wstydzą się do tego przyznać. Powstało wiele pięknych książek, komiksów i filmów, których bohaterami są misie. Znają i fascynują się nimi kolejne pokolenia. Wizerunki naszych ulubieńców są wszechobecne na ubraniach, dziecięcej pościeli, okładkach zeszytów. Umilają nam życie, bawią, uczą i dotrzymują towarzystwa, kiedy czujemy się osamotnieni. Dobrze, że MISIE mają swoje święto, bo w pełni na nie zasłużyły!

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x