Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Reflektory, paliwo, elektronarzędzia i biżuteria. Weekend pod znakiem kradzieży


Trzy przypadki kradzieży odnotowała na terenie powiatu mławskiego  policja w miniony weekend. Zginęły reflektory z ciężarówek, olej napędowy, elektronarzędzia i biżuteria.Handemade with love Lucky&Berry

W nocy z 23 na 24 listopada  br. nieznany sprawca dokonał kradzieży 6 sztuk przednich reflektorów ksenonowych poprzez wymontowanie ich z trzech zaparkowanych pojazdów marki Scania. Do zdarzenia doszło na ulicy Grota Roweckiego w Mławie. Straty powstałe w skutek zdarzenia wyniosły ponad 9 tys. zł.

W sobotę 23 listopada br. w godzinach południowych mieszkaniec Działdowa, wykorzystując nieuwagę pracowników dwóch stacji paliw –w  Stupsku i Ciechanowie,  dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości ponad 140 litrów. Straty spowodowane kradzieżą oszacowano na ponad 700 zł.

 Z kolei w okresie pomiędzy 10 a 23 listopada br., 33-letni mieszkaniec Mławy, dostał się do wnętrza piwnicy domu skąd dokonał kradzieży różnego rodzaju sprzętu, np. roweru, butli gazowej, elektronarzędzi. Zginęła także złota biżuteria.   Do zdarzenia doszło na ulicy Podmiejskiej w Mławie. Straty oszacowano na ponad 5 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Tulu
Gość
Tulu

Za robotę lenie się wziac a nie ludzi okradać ale kary nie ma to robią co chca