Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Uwaga kierowcy! Na drogach w regionie będzie ślisko
Handemade with love Lucky&Berry

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, dziś po godz. 22.00 i jutro w godzinach porannych na obszarze powiatu mławskiego, a także sąsiednich m.in. przasnyskiego i ciechanowskiego wystąpić mogą niebezpieczne opady marznące powodujące gołoledź. Na drogach może być ślisko.

Jak podaje IMGW w powiecie mławskim prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki powodujących gołoledź. 

Ważność komunikatu:
Od: 2019-11-24 22:00
Do: 2019-11-25 10:00

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 80%.

źródło: IMGW-PIB/oprac. red.

il. pogodynka.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500