Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pragniemy Państwa zaprosić do pracowni oprawy obrazów


PZ.ART. Usługi Ramiarskie Przemysław Zalewski
ul. Olsztyńska 26
06-500 Mława
tel. 664 788 570

Pragniemy Państwa zaprosić do pracowni oprawy obrazów.

Oferujemy pełny zakres profesjonalnych usług ramiarskich!

Oprawiamy obrazy olejne, pastele, akwarele, mapy, zdjęcia, grafiki, papirusy, plakaty, puzzle i lustra. Naciągamy płótna na blejtramy. W naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór passe-partout (w tym owalne). Możemy pochwalić się bogatym asortymentem ram do obrazów o ciekawym wzornictwie i wysokiej jakości. W naszej pracowni każdy znajdzie coś dla siebie.

Co ważne, nie boimy się oprawiania rzeczy nietypowych, np. koszulek sportowych, medali czy haftów.

Odpowiedni dobór profilu, ornamentacji ramy, stosowne passe-partout, kolor, faktura i rodzaj użytego materiału oddaje właściwy charakter oraz urodę obrazu. Zadowolenie każdego klienta jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób.

Nie tylko ramy i oprawy!

Obok profesjonalnych usług ramiarskich nasza firma zajmuje się sprzedażą obrazów. Nasz Klient może też zakupić portret lub pejzaż (olej, pastela, ołówek, kredka) wykonany w naszej pracowni artystycznej na specjalne zamówienie.

Czekamy na Państwa codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00,
a w sobotę w godz. 10.00 – 14.00.

ZAPRASZAMY!!!

Przemysław Zalewski to rodowity Mławianin.
Maluje od lat – dla siebie, z potrzeby serca. Artysta – samouk, malarstwem pasjonuje się od zawsze. Prace wykonuje w technice olejnej, pasteli suchej i węglem. W jego dorobku artystycznym znajdują się portery i nastrojowe krajobrazy. Dominują jednak wizerunki kobiet.

 

https://pz-art-usugi-ramiarskie.business.site

 

art. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]