Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

A może i ja zostanę policjantem?


Uczniowie klas II b i II d ze Szkoły Podstawowej 7 w Mławie udali się z wizytą do Komendy Powiatowej Policji w Mławie w celu bliższego poznania specyfiki pracy funkcjonariuszy policji oraz wydziałów, z których każdy ma inny zakres obowiązków. Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach edukacyjno-profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wycieczka była pełna atrakcji.


 źródło: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x