Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wizyta wójta i praktyczne upominki


Szkołę Podstawową w Wieczfni Kościelnej odwiedził wójt Mariusz Gębala. W czasie swojej wizyta przeprowadził krótką pogadankę na temat bezpieczeństwa uczniów i dzieci w ruchu komunikacyjnym.


Rozmowa z wójtem była świetną okazją do wręczenia pierwszoklasistom opasek odblaskowych, a przedszkolakom węża spacerowego. Dyrekcja, wychowawcy oraz dzieci składają podziękowania za przekazanie upominków odblaskowych, które będą ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo uczniów jako pieszych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy wszystkim, że należy troszczyć się o swoje bezpieczeństwo, nosić odblaski, być widocznym w ruchu drogowym.

źródło: SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x