Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To dobra wiadomość. Przybyło kilka drzew w centrum miasta


To dobra wiadomość. W samym centrum miasta nasadzono kilka sztuk nowych drzew. Nowe lipy pojawiły się uzupełniając szpaler rosnący na północnej stronie Starego Rynku. Pojedyncze zasadzenia pojawiły się też w innych ulicach naszego miasta.


Drzewka są zastabilizowane palikami. Trzeba mieć tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy głupi pomysł, aby je zniszczyć i połamać. Warto tu przypomnieć, że centrum miasta jest monitorowane wizyjnie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Lipy a może iglaste posadzić bo i tak mało kto zamiata liście,

Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Przecież trzeba sadzić naturalne dla danego terenu drzewa. Może tuje od razu zasadźmy, taka głupia moda?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Głąb poradzili drzewo na przeciw wejścia do sklepu psa tak że żaden pojazd dostawczy z windą nie będzie mógł zdać towaru.

mławianka
mławianka
2 lata temu

Przepraszam – takie prawdziwe lipy? tak, bez lipy? czy jakieś szczepione?
Jaki jest ich przyszły los? też będą strzyżone na drapaka? Jeśli tak, to biedne drzewka… współczuję im.

jOLA
jOLA
2 lata temu

Tylko nasuwa się pytanie: CZY KTOŚ MONITORUJE, MONITORING ?!

Chris
Chris
2 lata temu
Reply to  jOLA

Po 22:00 monitoring jest sam dla siebie. Monitoring powinna obsługiwać Policja 24/h, a nie Straż Miejska! Jak ma być bezpieczne wieczorem i w nocy skoro nikt nie obsługuje? Pytanie pozostaje, czy można było zapobiec ostatniej tragedii gdyby ktoś nad tym czuwał? Czasem wydarzenia są poprzedzone dłuższą „wymianą uprzejmości u szarpaniną’ gdzie jest czas na podjęcie działań przed tragedią, a czasem jednak rozwój wydarzeń jest nagły i tragiczny w skutkach.

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Chris

Już ci odpowiadam:
Nie można było.
Dzięki monitoringowi policja tak szybko ustaliła sprawce, czyli nożownika. Dzięki monitoringowi policja namierzyła osoby dokonujące rozboju tej nieszczęsnej nocy.
Jak Ty, Chris, myślisz: czy monitoring jest w stanie złapać sprawcę na gorącym uczynku, albo nawet sekundę wcześniej żeby zapobiec dźgnięcia nożem?
Tu jest winny cały system: niskie kary dla sprawców, zbyt dobre warunki w więzieniach itd. itd. – można by książkę na ten temat pisać. To problem ogólnopolski, żeby nie powiedzieć, że unijny, bo dzięki wymaganiom unijnym nasze więzienia stały się lepszymi miejscami niż szpitale.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x