Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To dobra wiadomość. Przybyło kilka drzew w centrum miasta


To dobra wiadomość. W samym centrum miasta nasadzono kilka sztuk nowych drzew. Nowe lipy pojawiły się uzupełniając szpaler rosnący na północnej stronie Starego Rynku. Pojedyncze zasadzenia pojawiły się też w innych ulicach naszego miasta.Handemade with love Lucky&Berry

Drzewka są zastabilizowane palikami. Trzeba mieć tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy głupi pomysł, aby je zniszczyć i połamać. Warto tu przypomnieć, że centrum miasta jest monitorowane wizyjnie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Lipy a może iglaste posadzić bo i tak mało kto zamiata liście,

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Przecież trzeba sadzić naturalne dla danego terenu drzewa. Może tuje od razu zasadźmy, taka głupia moda?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Głąb poradzili drzewo na przeciw wejścia do sklepu psa tak że żaden pojazd dostawczy z windą nie będzie mógł zdać towaru.

mławianka
Gość
mławianka

Przepraszam – takie prawdziwe lipy? tak, bez lipy? czy jakieś szczepione?
Jaki jest ich przyszły los? też będą strzyżone na drapaka? Jeśli tak, to biedne drzewka… współczuję im.

jOLA
Gość
jOLA

Tylko nasuwa się pytanie: CZY KTOŚ MONITORUJE, MONITORING ?!

Chris
Gość
Chris

Po 22:00 monitoring jest sam dla siebie. Monitoring powinna obsługiwać Policja 24/h, a nie Straż Miejska! Jak ma być bezpieczne wieczorem i w nocy skoro nikt nie obsługuje? Pytanie pozostaje, czy można było zapobiec ostatniej tragedii gdyby ktoś nad tym czuwał? Czasem wydarzenia są poprzedzone dłuższą „wymianą uprzejmości u szarpaniną’ gdzie jest czas na podjęcie działań przed tragedią, a czasem jednak rozwój wydarzeń jest nagły i tragiczny w skutkach.

mławianka
Gość
mławianka

Już ci odpowiadam:
Nie można było.
Dzięki monitoringowi policja tak szybko ustaliła sprawce, czyli nożownika. Dzięki monitoringowi policja namierzyła osoby dokonujące rozboju tej nieszczęsnej nocy.
Jak Ty, Chris, myślisz: czy monitoring jest w stanie złapać sprawcę na gorącym uczynku, albo nawet sekundę wcześniej żeby zapobiec dźgnięcia nożem?
Tu jest winny cały system: niskie kary dla sprawców, zbyt dobre warunki w więzieniach itd. itd. – można by książkę na ten temat pisać. To problem ogólnopolski, żeby nie powiedzieć, że unijny, bo dzięki wymaganiom unijnym nasze więzienia stały się lepszymi miejscami niż szpitale.