Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Śmiertelne potrącenie pieszej w pobliżu Woli Błędowskiej


Wczoraj, we wczesnych godzinach porannych, zespół „P” Jednorożec został zadysponowany  do zdarzenia drogowego w okolicach miejscowości Wola Błędowska (gmina Baranowo).Handemade with love Lucky&Berry

Doszło tam do potrącenia pieszej idącej poboczem drogi przez samochód osobowy. Niestety, potrącona kobieta poniosła śmierć na miejscu. Ratownictwo Medyczne Przasnysz apeluje o rozwagę i ostrożność na drodze.

źródło:: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Kiero
Gość
Kiero

Do ludzi nie dociera ze jak jest ciemno o i odpierdoli sie jeszcze dama na czarno bez kamizelki to ich kompletnie nie widac, a w deszcz to juz w ogole.Niestety takie sa skutki.