Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Aktywnego Seniora w Mławskiej Hali SportowejSportowych emocji dla seniorów nie brakowało w piątek 15 listopada, podczas „Dnia Aktywnego Seniora”. Czwartą już edycję imprezy zorganizowała Mławska Hala Sportowa.

Seniorzy z pięciu zespołów rywalizowali w pięciu konkurencjach przygotowanych dla panów jaki i pań. Organizatorzy przygotowali: slalomy sprawnościowe, mini turniej badmintona, mini turniej tenisa stołowego, rzuty do tarczy (dart), rzut piłką do kosza, siłowanie na rękę i przeciąganie liny. Największe emocje wzbudziły slalomy sprawnościowe oraz dwie ostatnie wymienione konkurencje. Kluby z powiatu mławskiego wystawiły swoje drużyny: dwa zespoły z klubu Seniora „Gorące serca” w Lipowcu Kościelnym oraz po jednym z „Milonga” Mława, Związku Emerytów i Rencistów koło w Mławie Wieczynie Młodzi z Wieczfni Kościelnej. Po kilkugodzinnej rywalizacji sportowej okazało się, że największą liczbę punktów w kategorii panów zebrał klub seniora Związek Emerytów i Rencistów koło w Mławie. Na „medalowym” podium znaleźli się również klub „Milonga” działający przy Miejskim Domu Kultury w Mławie, oraz klub seniora z Wieczfni Kościelnej „Wiecznie Młodzi”. W kategorii pań również wypadł najlepiej klub Związek Emerytów i Rencistów koło w Mławie, na drugim miejscu zawody ukończyły panie z klubu seniora Wiecznie Młodzi z Wieczfni Kościelnej, a na najniższym stopniu podium stanęły panie z klubu Milonga. Kiedy przyszedł czas na nagrody nie zapomniano o uhonorowaniu najstarszej seniorki i seniora. Przygotowano też puchar dla zespołu za najlepszą autoprezentację klubu, który otrzymał klub seniora „Milonga”. Po imprezie sportowej kluby seniora uczestniczyły w zabawie tanecznej z poczęstunkiem.

Ostateczne wyniki IV edycji Dnia Aktywnego Seniora:

Panowie:

Związek Emerytów i Rencistów koło w Mławie

Klub Seniora Milonga

Wiecznie Młodzi – Wieczfnia Kościelna

Panie:

Związek Emerytów i Rencistów koło w Mławie

Wiecznie Młodzi – Wieczfnia Kościelna

Klub Seniora Milonga

Gorce Serca I – Lipowiec Kościelny

Gorce Serca II – Lipowiec Kościelny

Źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x