Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trofeum powędrowało do Żuromina


Pięć zespołów uczestniczyło w listopadowym turnieju siatkówki rozegranym na hali w Szreńsku. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci Impactu Żuromin. Nie zwolnili tempa nawet na chwilę.


Na inaugurację okazali się lepsi od miejscowej ekipy Aga Team. Maksymalnie skoncentrowani nie odpuścili nikomu. W efekcie jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem zwycięstw. Rywalom nie oddali nawet seta.

Pokonali także De Luxe Team Mława, który finiszował na drugiej pozycji. Na najniższym stopniu podium finiszował Technokabel Szreńsk. A lokaty poza strefą medalową przypadły Aga Team i reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Organizatorzy nagrodzili nie tylko zespoły. Nie zapomnieli także o wyróżniających się zawodnikach poszczególnych ekip. Wśród najlepszych znaleźli się Michał Góralski (Impact), Karol Gołyński (De Luxe Team), Paweł Warda (Technokabel), Piotr Kuźniarski (Aga Team) i Łukasz Bieńkowski (KPP w Mławie).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x