Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stowarzyszenie Effatha i Bal Wszystkich Świętych


W sobotę 16 listopada 2019 r. w Auli Maryjnej Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie  odbył się Bal Wszystkich Świętych zorganizowany przez Stowarzyszenie Effatha. Ten bal to alternatywa i pomysł dla tych dzieci i rodzin, które nie obchodzą Halloween.


W balu wzięły udział dzieci przebrane za świętych, a towarzyszyli im rodzice. Podczas balu odbyły się konkursy dla dzieci, rodziców oraz wolontariuszy zaangażowanych do pracy w trakcie imprezy. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów. W konkursach można było wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów wspierających stowarzyszenie.  Oprawą muzyczna zajmowała się młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. Wszyscy biorący udział w imprezie świetnie się bawili, a dzieci miały okazję spędzić wolny czas z rówieśnikami. 

źródło i fot. Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x